Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 284680 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #750 u: Ožujak 09, 2012, 23:36:31 »
Ja sad otisao,vozio sa kekom,amarom,DanijelGT,GTS Klocna,Ficho,Iced,Zoky_Cro.Sa Integrom RM na Laguni ja i amar imali idlicnu borbu koja je trajala 3 kruga i onda sam u posljednjem zavoju kasno kocio i izgubio sansu za borbu.Zatim u 5.krugu gume otkazale i fico me stignuo te zavrsio na 3.mjestu.Sve u svemu bilo je dobro steta sto nas nije bilo vise al Ok.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #751 u: Ožujak 09, 2012, 23:40:32 »
Odlično! Inače, vozio si sa nekim vanzemaljcima kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #752 u: Ožujak 09, 2012, 23:43:52 »
Hehe,odlicno voze al sjela mi Integra RM  na Laguni pa imao brz tempo,vozili smo i sa NSX 91' na Suzuki,bilo nas je 5,ABS OFF,troboj izmedu mene,iced i amara a keko 3,5sec po krugu brzi ;D

Offline buby0706

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #753 u: Ožujak 10, 2012, 00:27:17 »
Ja sad otisao,vozio sa kekom,amarom,DanijelGT,GTS Klocna,Ficho,Iced,Zoky_Cro.Sa Integrom RM na Laguni ja i amar imali idlicnu borbu koja je trajala 3 kruga i onda sam u posljednjem zavoju kasno kocio i izgubio sansu za borbu.Zatim u 5.krugu gume otkazale i fico me stignuo te zavrsio na 3.mjestu.Sve u svemu bilo je dobro steta sto nas nije bilo vise al Ok.
to si vozio sa ekipom sa gtsurgeons...
ja nemam nikoga od njih za frenda pa se nemam kome uvalit u loby....
e vidiš mogao sam kod tebe,jbg...

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #754 u: Ožujak 10, 2012, 14:56:47 »
@Thergothon
Ja sam zbrljo. Ali stvarno mi je jasno ako sam obavio cijeli tretman za popravak auta zasto i dalje ima 459PPa?
Onda kupio potpuno novi koji je imao 465PP i potpuno je drukciji osjecaj bio u voznji. Da ne govorim da je bio i brzi...
Danas sam malo prčkao po garaži i  OCD-u  i padne mi na pamet da usporedim performanse auta koje imam u garaži već neko duže vrijeme s ovim koji su u trenutnom OCD-u.I niti u jednog auta performanse nisu iste , svi auti iz OCD-a imaju 5-7 BHP-a više i isto toliko PP-a više nego automobili koje imam u garaži.Uspoređivao sam samo one aute kojima je status 0km , 0 promjena i 0 pobjeda.
Npr. Honda MUGEN MOTUL CIVIC Si Race Car '87 koju imam od 16.12.2011. sa 0km i 0 promjena  ima 215BHP i 446PP , dok ova u OCD-u ima 222BHP i 450 PP ?????
Onda sam išao vidjeti kakav je slučaj s Premium modelima.Pa imam Shelby Cobru 427 '66 još od 3.12.2010. sa 0km i 0 promjena koja ima 470BHP i 532PP , odem u Dealership kad tamo piše da taj auto ima 485BHP i 536 PP . Aj pomislim idem ga kupiti da vidim što će biti , i nakon kupovine  (nisam mjenjao u taj auto) performanse su došle kao i kod onoga kojeg već imam tj. 470BHP i 532PP. Pomislih možda će performanse doći na one koje su napisane u Dealershipu nakon promjene ulja , ali ne , promjenom ulja Cobra ide na 494 BHP i 539 PP.
Poprilično me nerviraju te varijacije performansi auta i netočnost podataka u Dealershipu

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #755 u: Ožujak 10, 2012, 15:00:14 »
Ja sad otisao,vozio sa kekom,amarom,DanijelGT,GTS Klocna,Ficho,Iced,Zoky_Cro.Sa Integrom RM na Laguni ja i amar imali idlicnu borbu koja je trajala 3 kruga i onda sam u posljednjem zavoju kasno kocio i izgubio sansu za borbu.Zatim u 5.krugu gume otkazale i fico me stignuo te zavrsio na 3.mjestu.Sve u svemu bilo je dobro steta sto nas nije bilo vise al Ok.
to si vozio sa ekipom sa gtsurgeons...
ja nemam nikoga od njih za frenda pa se nemam kome uvalit u loby....
e vidiš mogao sam kod tebe,jbg...
Danas cemo opet vozit pa slobodno navrati

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #756 u: Ožujak 10, 2012, 17:05:30 »
@Kimi
Preglupo... sjećam se da sam to primijetio dosta davno, ne sjećam se s kojim autom. Uglavnom, imao sam dva ista a druge brojke u konjaži i PP-ovima. Kako to nisu mogli uskladiti? Ne utječe ne gameplay ali bodu mi oči s time cry1
PS I gubi se vjerodostojnost
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #757 u: Ožujak 10, 2012, 17:58:49 »
Oko 8 ipol bi i ja mogao doć vozit.
Ako tko od vas otvara lobby neka kaže.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #758 u: Ožujak 10, 2012, 18:06:54 »
I ja bum večeras ak se tu najavi i dolazak potvrdi dosta šofera, da nas bude bar 4-5-6.
No zna se (barem za mene) - do 22h - tad počinje emisija, a uskoro i meč Cro Copa.

BTW, mogli bi zatvoreni lounge.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline ivann

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #759 u: Ožujak 10, 2012, 18:08:21 »
Tko ce hostat da ga dodam pa da i ja navratim.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #760 u: Ožujak 10, 2012, 18:15:07 »
Neko bude, moreš dodati bilo koga - Ther, Kimi, Jack, Dogzy, ja, pogledaj ID listu i ovu temu, ko je aktivan...

Inače, vele da je nakon registracije ovo najkulnije mjesto:

Predstavite se

:)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline ivann

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #761 u: Ožujak 10, 2012, 18:17:45 »
Imam keku na prijateljima, ako on ne bude dodavacu redom. Odoh sad na najkulnije mjesto.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #762 u: Ožujak 10, 2012, 18:36:00 »
Ja cu vozit sa GTS pa dodite ako hocete

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #763 u: Ožujak 10, 2012, 19:09:53 »
Otvoril sam pa ko hoće, nek navrati!
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #764 u: Ožujak 10, 2012, 19:10:44 »
Otvoril sam pa ko hoće, nek navrati!
Budem ja dosao...