Autor Tema: FM4 CSR - 1. ALMS GT2 Mini Cup 21.9.2012.  (Posjeta: 49479 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: FM4 CSR - 1. ALMS GT2 Mini Cup 21.9.2012.
« Odgovori #135 u: Rujan 21, 2012, 23:36:31 »
Svaka cast decki! Malo nas je bilo, ali svejedno je bilo fenomenalno  p1va
Ovo je tek pocetak, ocekujem vise ljudi za iduci kup. Slike, videi i slicno slijedi dok nadjem vremena.
Kvalifikacije na Road Atlanti su bile CUDO, prvi ispred Rampartsa s tisucinkom prednosti. Infineon dvoboj u zadnjem krugu izmedju Rampartsa i Darkmana je isto prica za sebe...

Koga zanima, rezultati su u prvom postu  thumbs1

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 CSR - 1. ALMS GT2 Mini Cup 21.9.2012.
« Odgovori #136 u: Rujan 21, 2012, 23:46:54 »
Ther - najkonstantniji
Darkman - najviše u akciji
Luka - iznenadil dobrim vožnjama
Ramparts (ja) - variranje u konstantnosti, od odličnog do katastrofalnog  cer1njo

Laguna Seca - jako dobro sam odvozil, imal konstantu, držal priključak s Therom
Road Atlanta - napete kvalifikacije, u utrci vozil na nož i jako agresivno - utrka za publiku  cer1njo
Infineon - veliki pad koncentracije nakon 5 kruga, Darkman me dostiže i u zadnjem krugu prestiže, da bi se na kraju desil spektakularan fotofiniš
Road America - kraj prvog kruga, u zadnjem zavoju izvrtanje, Luka me prelazi, ali ubrzo vraćam 2. poziciju
Sebring - dobro sam se držal pol utrke, onda koncentracija popustila - na početku čak prestigel Thera s jednim hrabrim potezom
« Zadnja izmjena: Rujan 21, 2012, 23:54:41 od ManTheRamparts »

Offline Jack-Darkman

Odg: FM4 CSR - 1. ALMS GT2 Mini Cup 21.9.2012.
« Odgovori #137 u: Rujan 21, 2012, 23:54:55 »
Dečki svaka čast, bilo je zakon  ave1 Uživao sam u dvobojima s Lukom te Rampartsom jednom.
1.Laguna Seca- šteta za bliski dvoboj sa Lukom koji me nije uočio prilikom povratka na stazu.
2.Road Atllanta- odlična utrka sa 8krugova žestoke borbe sa Lukom, odličan si bio majstore  thumbs1
3.Infineon- tu sam već morao žešće krenut jer mi je Luka potpuno ugrozio 3mjesto, cilj je bio riješit se Luke i osigurat treće mjesto, bio je žilav al sam ga se uspio rješit, onda sam neočekivano dočekao pad koncentracije Rampartsa, slijedila je još agresivnija vožnja i odlična borba sa dotičnim, uspio sam ga proć i onda događaj u blagom zavoju pred kratkom ciljnom ravninom se desio epic fail  cer1njo
@Ramparts- obogati taj događaj slikom  ;D
Trebao sam osvojit drugo mjesto  kava1
4. Road America- već u kvalama sam vidio da bi mogao ne tako teško do 3mjesta kad sam vidio da Luka ima problema sa nekim zavojima, tako je i bilo.
5.Sebring- e ovo je već bila izdržljivost, počeo sam se krivit zadnjih 10 krugova  cer1njo Tu sam još jednom uspio biti brži  iako sam i ja imao 3 poveće greške.

Baš sam se zabavio večeras, mogli ste dečki koju sliku okačit tko ima replay-e. Šteta za Embarga što se nije pojavio  jaad

Ja se nadam da će nas sljedeći puta biti više, odnosno da budemo svi  sm1jeh
Ramparts već ima plan za next turnir  kuul

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 CSR - 1. ALMS GT2 Mini Cup 21.9.2012.
« Odgovori #138 u: Rujan 21, 2012, 23:57:54 »
Tema za rasprave i za idući turnir je otvorena.  kuul

Slike s ovog i možda koj video - dolaze sutra.  thumbs1

Fenomenalno je bilo, još uvek sam pod dojmovima i drago mi je da se sve bez nekih većih problema odguralo do kraja. Šteta za Embarga, Colea i Duvorynna. Nadam se da za neki idući turnir nam se budete priključili jer je u planu da se vozi 1-2 turnira mjesečno.  thumbs1

I da - drago mi je da kvalifikacije na kraju funkcioniraju odlično!  kuul
« Zadnja izmjena: Rujan 22, 2012, 00:00:53 od ManTheRamparts »

Offline Jack-Darkman

Odg: FM4 CSR - 1. ALMS GT2 Mini Cup 21.9.2012.
« Odgovori #139 u: Rujan 22, 2012, 00:12:46 »
..pa ja bi turnir svakih 15-20dana, čisto samo radi što kvalitetnijeg spremanja,a  mi se uvjek možemo u međuvremenu nać online i odigrat pokoju neslužbenu  thumbs1

Što se tiče ostatka ekipe; Davorin je vaša klasa (ako me pamćenje dobro služi) i bilo bi vatreno u borbi za vrh, Embargo i Cole su moja, s Embargom sam imao krvave dvoboje neku večer  thumbs1
No dakako.. kad se nađemo na startu sve ovo prethodno pada u vodu  kava1

Kakva bi to ekipa bila za turnir  hug1 ,samo jebiga..teško je svima se prilagodit terminu, ali sad na sljedećem turniru bi se mogli potrudit da se još bolje uskladimo.

Offline Cole™

Odg: FM4 CSR - 1. ALMS GT2 Mini Cup 21.9.2012.
« Odgovori #140 u: Rujan 22, 2012, 00:22:12 »
Fantasticni ste.
Stavite pokoju slikicu. Ajme kako bi bilo dobro da sam vam se mogel pridruzhiti.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 CSR - 1. ALMS GT2 Mini Cup 21.9.2012.
« Odgovori #141 u: Rujan 22, 2012, 00:26:14 »
Slažem se s svim rečenim. Evo kaj imaju svetski mediji za reći na utrke i turnir:

'Senna se okreće u grobu na Rampartsov potez na Road Americi.' - The Sun

'Briljantne predstave Thergothona, sumnja se u legalnost Porscheovog difuzora.' - New York Times

'Mlada brazilska nada motorsporta LukaM nakon iznenađujućih uspjeha potonuo u ralje droge i alkohola' - Index.hr

'Darkmanu vučjak izletio iz boksa pred auto i slomio mu obje noge na Infineonu. Trenutno je na intenzivnoj njezi u stabilnom stanju.' - Bild

« Zadnja izmjena: Rujan 22, 2012, 00:29:16 od ManTheRamparts »

Offline Cole™

Odg: FM4 CSR - 1. ALMS GT2 Mini Cup 21.9.2012.
« Odgovori #142 u: Rujan 22, 2012, 00:31:31 »
 ave1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: FM4 CSR - 1. ALMS GT2 Mini Cup 21.9.2012.
« Odgovori #143 u: Rujan 22, 2012, 00:35:22 »
Evo dojmova iz moje perspektive:

Laguna Seca - Kvalifikacije vozim nekim optimalnim tempom i zagrijavam se za pravu stvar. Startam prvi i znoje mi se dlanovi jer imam gadan predosjecaj da bi u prvom zavoju moglo gadno zavrsiti zbog kasnog kocenja ovih iza mene  ;D Blago blokiranje kotaca zbog zelje da sto prije prodjem prvi zavoj i zadrzim poziciju. Na kraju to i uspijevam. Ramparts drzi prikljucak i unutar jedne sekunde smo. Ulazimo u corkscrew i shvacam da mi je skroz na repu, ali zadrzavam hladnu glavu. Kroz nekoliko krugova identicna situacija i nakon polovice utrke pocinjem puno agresivnije voziti i graditi blagu prednost. Dovoljno da ne moram biti zabrinut za svoju poziciju u zadnjem krugu. Utrka bez greske i sve savrseno tempirano.

Road Atlanta - Vec u kvalifikacijama se vidlo da bi moglo biti opaka. Osvajam pole position s tisucinkom prednosti ispred Rampartsa. Utrka pocinje i uzimam obrambenu putanju za prvi zavoj. Ramparts agresivno ulazi i skoro je doslo do incidenta, ali ipak uspije zakociti svega par cm prije dodira. Malo gubi vrijeme i tu se na kratko odvajam. Vozim ujednacenim tempom i vidim da mi skida vrijeme zbog izuzetno agresivne voznje. To ga je i kostalo zbog puno sitnih greski. Polagano se odvajam i sigurno privodim utrku kraju.

Infineon - U kvalifikacijama vidim da bi ovo mogla biti moja utrka zbog 2 sekunde boljeg vremena od drugoplasiranog. Ramparts me prati prvih par krugova, ali mu nakon toga pada koncentracija. Odvajam se i opusteno redam sve brze krugove. Na kraju dolazi do epske borbe iza mene o kojoj ce se jos sigurno puno pisati.

Road America - Prvo mjesto u kvalifikacijama. Start prolazi jako dobro i gradim jako veliku prednost zbog greski vozaca iza mene. Pred kraj utrke pokusavam si skinuti najbrzi krug i zbog dodavanja previse gasa na pasici gubim kontrolu. Kontriram ko blesav i zavrsavam na travi. Moglo je zavrsiti i puno gore jer je blizu bio zid  :P Tu se smirim i vise ne silim vec drzim ostvarenu prednost do samog kraja.

Sebring - Secer na kraju. Utrka od 40 minuta iliti 20 krugova. Prvi startam i vec mi je nakon prvog zavoja bilo jasno da ce biti opaki dvoboj s Rampartsom. Drzim minimalnu prednost prva 2 kruga. U trecem krugu kasno koci i preuzim vodstvo. Jako hrabar potez na nezgodnom mjestu, moglo je zavrsiti jako gadno. Na moju srecu to vodstvo ne zadrzava dugo jer kasno koci i ima presiroku putanju. Opet preuzimam vodstvo i nakon sto su se gume zagrijale pocinjem raditi sve brze krugove. U jednom trenu shvacam da Ramparts gubi prikljucak i opusteno vozim. Nakon polovice utrke vise nije bilo napetosti i bilo mi je jasno da je sve gotovo.


Slažem se s svim rečenim. Evo kaj imaju svetski mediji za reći na utrke i turnir:

'Senna se okreće u grobu na Rampartsov potez na Road Americi.' - The Sun

'Briljantne predstave Thergothona, sumnja se u legalnost Porscheovog difuzora.' - New York Times

'Mlada brazilska nada motorsporta LukaM nakon iznenađujućih uspjeha potonuo u ralje droge i alkohola' - Index.hr

'Darkmanu vučjak izletio iz boksa pred auto i slomio mu obje noge na Infineonu. Trenutno je na intenzivnoj njezi u stabilnom stanju.' - Bild

 cer1njo cer1njo ave1 cer1njo cer1njo
« Zadnja izmjena: Rujan 22, 2012, 00:38:37 od Thergothon »

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 CSR - 1. ALMS GT2 Mini Cup 21.9.2012.
« Odgovori #144 u: Rujan 22, 2012, 01:10:35 »
Infineon:










Offline Thergothon

Odg: FM4 CSR - 1. ALMS GT2 Mini Cup 21.9.2012.
« Odgovori #145 u: Rujan 22, 2012, 01:18:08 »
Moram pogledati taj replay jer ova zadnja slika izgleda jako bolno, finish smrti i prevelika Darkmanova zelja.
Tako blizu, a tako daleko... cer1njo


Sebring:





Darkman (Lambo) i Luka (F430)


Ramparts u zavjetrini


Gubim prvu poziciju...


...ali uskoro ju vracam




Vozim 200 i jos ima gasa  cer1njo
« Zadnja izmjena: Rujan 22, 2012, 03:29:24 od Thergothon »

Offline Embargo

Odg: FM4 CSR - 1. ALMS GT2 Mini Cup 21.9.2012.
« Odgovori #146 u: Rujan 22, 2012, 14:17:14 »
Decki zao mi je kaj nisam mogao ali ruter me zajebavao  i na kraju sam ga slozio tek u 21:30. Nakraju sam iskljucio firewall skroz.
Tad je doso sogor u sobu zapricali se i vec je bilo pol jedanaest. Onda nisam ni palio xbox vise.

Nikad mi prije nije pisalo NAT type conflict. Bezveze nisam mogao uci u sobu al sam vas cuo. Kaje tuje.

Offline Jack-Darkman

Odg: FM4 CSR - 1. ALMS GT2 Mini Cup 21.9.2012.
« Odgovori #147 u: Rujan 22, 2012, 16:29:28 »
Slažem se s svim rečenim. Evo kaj imaju svetski mediji za reći na utrke i turnir:

'Senna se okreće u grobu na Rampartsov potez na Road Americi.' - The Sun

'Briljantne predstave Thergothona, sumnja se u legalnost Porscheovog difuzora.' - New York Times

'Mlada brazilska nada motorsporta LukaM nakon iznenađujućih uspjeha potonuo u ralje droge i alkohola' - Index.hr

'Darkmanu vučjak izletio iz boksa pred auto i slomio mu obje noge na Infineonu. Trenutno je na intenzivnoj njezi u stabilnom stanju.' - Bild

WTF? Koja inspiracija nakon ~3 i pol sata utrka  cer1njo

Al svi naslovi su interesantni   ;D


Btw. Šteta Embargo da nisi mogao doć  jaad

Offline Thergothon

Odg: FM4 CSR - 1. ALMS GT2 Mini Cup 21.9.2012.
« Odgovori #148 u: Rujan 22, 2012, 17:12:10 »
@Embargo
Tu ti je tutorijal za NAT2 ako imas siemensov router: NAT Type 2 Tutorial

Nisi mogao uci jer imas Nat type3 kao i Ramparts i tu dolazi do konflikta. On je narucil novi ruter pa ubuduce ne bi smjelo biti problema. Makar cudno mi je jer si prije kupa noramalno mogao s nama voziti. Znam da si kod T-coma, ali me zanima koji router posjedujes - Thomson?

Offline Duvorynn

Odg: FM4 CSR - 1. ALMS GT2 Mini Cup 21.9.2012.
« Odgovori #149 u: Rujan 22, 2012, 17:47:24 »
Cestitke svima na osvojenim bodovima i na iskazanom FAIR PLAY-u, slijedeci put cu valjda i ja uletjeti (nekome u vrata šofe1... C:-))
Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way!