Autor Tema: Uncharted 3: Drakes Deception  (Posjeta: 24204 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #15 u: Prosinac 20, 2011, 22:12:58 »
Meni je kraj u trojci bio nedorecen.
Kako je pocelo, mislio sam da ce biti izvanredno ali ta mi se predodzba pocela topiti kako sam napredovao u igri.
Imao sam puno deja vu-ova i sl., ali to je normalno jer je to drake onakvog kakvog ga svi i znamo, ima 75 zivota itd.

Ma gle, napredovao je i melee, koji je, po meni puno zabavniji u trojci nego u dvojci i jedinici.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline budainka16

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #16 u: Prosinac 25, 2011, 22:24:24 »
Jea, melee je preheben :D
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline ZoNTrA

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #17 u: Prosinac 26, 2011, 11:56:52 »
Kao i u svakom Unchartedu :D

Offline Cole™

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #18 u: Prosinac 29, 2011, 11:38:59 »
Završio igru, za nešto manje od 10 sati. Najlošiji Uncharted moram priznati. Velika većina misija mi se nikako nije svidjela. Uncharted 2 Among Thieves je bilo gotovo nemoguće ponoviti, pa čak mi je i originalni Drake's Fortune puno bolji što se tiče lokacija, settinga i priče. Malko sam i razočaran jer sam očekivao puno puno više kako što se tiče cijele igre, tako i kraja. 

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #19 u: Prosinac 30, 2011, 11:38:24 »
Da, steta sta su taj kraj nekako zblesirali, sve mi je nedoreceno a posebice zadnji level i zavrsna borba sa onim negativcem kojeg sam vec zaboravio fpalm1.
Bilo kako bilo, n ije mi toliko los da ne necu jos jedanput, dvaput odigrati
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #20 u: Prosinac 30, 2011, 11:55:44 »
Jel se to meni čini ili su u trojci izostale opcije poput one shot killa, grafičkih boja prikaza i općenito sve što se dalo otključat skupljanjem XP-a. Nikako nemogu to nać.  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ZoNTrA

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #21 u: Prosinac 31, 2011, 14:19:46 »
Je, i to je šteta.
Ja sam krenuo igrati SP, odigrao 10 minuta, i zagasio, nemam volje. cryCH

Offline Zg_freak

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #22 u: Siječanj 14, 2012, 10:52:12 »
E daj mi recite gdje da uzmem Uncharted 3 da mi bude za HR account, treba mi 100 % točna informacija da znam gdje da kupim.  sm1jeh

Offline Montoya

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #23 u: Siječanj 14, 2012, 12:01:05 »
Pa bilo kojeg moreš igrati na HR acc-u, čak i da je američka ili japanska regija...no mala je vjerojatnost da naiđeš na takav primjerak tu (u europskim dućanima).
Imam frenda na listi koji ima tri platine iz Demon's Soulsa na tom acc-u  ave1

Jedino je dobro da uzmeš PAL regiju (a to budeš skoro 100% i dobil) zbog DLC-ova, ak ih misliš kupovati kad.
To se odnosi za sve igre; jedino DLC-ovi pašu uz određenu regiju - dakle, ak imaš PAL igru, moraš kupiti DLC u EU Store-ima, za US na njihovom itd...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Zg_freak

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #24 u: Siječanj 14, 2012, 13:42:06 »
Zanima me za DLC-ove, znam da je dvojka zaje*avala s tim kodovima na kutiji.

Offline DogZy

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #25 u: Siječanj 14, 2012, 14:29:29 »
BCES01175. Taj je PAL za EU.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Zg_freak

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #26 u: Siječanj 14, 2012, 16:23:14 »
Kaj nema više onih kodova koji su drukčiji za Englesku i Hrvatsku? Npr. da si igru naručim prek shoptoa hoće li mi onda DLC-evi radit ako ih kupim prek HR PSN-a?

Offline DogZy

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #27 u: Siječanj 15, 2012, 00:03:35 »
Neam blage rista.
Mislim da bi radili kava1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ZoNTrA

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #28 u: Siječanj 15, 2012, 16:39:36 »
Uzmi iz Sophosa i možeš uzet DLC-eve sa HR Storea.

Offline Kole

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #29 u: Prosinac 25, 2012, 22:51:47 »
Ovo sam odigral još kad sam imao ps3. Znam da mi se s*idalo par dana i bio sam u velikom hajpu. Grafiak je jednostavno očarala ali sama priča se nemože ponovit. Uncharted 2 je Bog za ovo.