Autor Tema: Uncharted 3: Drakes Deception  (Posjeta: 24173 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Uncharted 3: Drakes Deception
« u: Prosinac 15, 2011, 20:06:12 »


Platforma: Playstation 3 ekskluziva
Zanr: TPS akcijska avantura
Developer: Naughty Dog
Izdavac: Sony Computer Entertainment
Izasla: u EU 02. 11. 2011
MP: Da, multiplayer i online co-op
« Zadnja izmjena: Prosinac 20, 2011, 20:37:34 od Cole »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline budainka16

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #1 u: Prosinac 16, 2011, 09:06:17 »
Dobio na YouPlayu na Play0manii, odigrao prvih 7 misija ( dalje nemogu zbog kvara ) , samo mogu reći :ave:
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Cole™

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #2 u: Prosinac 16, 2011, 13:40:01 »
Igrao i prešao više od pola i jednostavno stao, što zbog neimanja vremena, što zbog dosade. Jednostavno mi je puno lošiji od dvojke, zasada. U nekih 14 levela, 7 levela mi je baš loše napravljeno.  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #3 u: Prosinac 16, 2011, 16:03:10 »
Igra je po meni vrlo dobra u svim njenim segmentima, osim u grafici i nekim detaljima u gameplayu gdje je zasluzila ocijenu odlican.
Drugi dio mi je, kao cjelina, bolji i kompaktniji. Istotako mogu reci i za prvi dio.
Multiplayer je puno bolje odradjen u trojci negoli u dvojci i ima puno vise opcija, no dvojka mi ima bolju atmosferu.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #4 u: Prosinac 16, 2011, 16:04:30 »
ManTheRamparts - 7/10  ;D

Makar sam igral prvih par chaptera, al dosta da vidim da je overrated. huha

Offline DogZy

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #5 u: Prosinac 16, 2011, 19:37:36 »
Pa ja bih ju ocijenio sa nekom 8.5-9 maksimalno.
Overrated? Kako kome, meni i nije toliko, hype je bio velik a ja inace nemam obicaj ocekivati puno u igri pa sam ostao ugodno iznenadjen u igranju prvih nekoliko chaptera :D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #6 u: Prosinac 16, 2011, 20:10:36 »
Ma nisam ništ očekival, znal sam da bu više manje isto ko dvojka, koja mi je za 8/10. Dobre igre i ništ više meni. Malo mi to ide na živce kaj svi taj Uncharted tak dižu u nebesa, a nije baš tak nekaj posebno.

I Drake je totalni panj od lika (s guštom bi mu šamar opizdil).  ;D

Offline Cole™

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #7 u: Prosinac 16, 2011, 20:42:50 »
Vidiš meni rula, dvojka mi je remek dijelo i ima posebnost u svakom slučaju. No to je sve stvar osobnog doživljaja.  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #8 u: Prosinac 16, 2011, 20:44:48 »
@cole
Naravno

@ManTheRamparts
e vidis i meni ide malo na zivce. Ja bi radije neku laru croft da ju opizdim a samar nije potreban >:D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #9 u: Prosinac 16, 2011, 20:48:14 »
Kaj ne, po riti malo pljas!  ;D

Offline ZoNTrA

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #10 u: Prosinac 17, 2011, 09:14:43 »
Da se gleda SP, Uncharted 1 je uvjerljivo najbolji i po meni najbolji SP na ovoj generaciji konzola 8). Ucharted 2 i Uncharted 3 su isto odlični, ali je UDF kralj.
Po MP-u, kad bi sve ukupno gledao U2 je najbolji, po meni najbolji MP ikad, odmah iza Killzone-a 2 :).
U Uonchartedu ima dosta tih novih stvarčica koje nedostaju u U2, ali kako je Domagoj rekao u U2 je bolja atmosfera.

Ja bih ovako dao ocijene:

UDF - 10 / 10  - nema MP, ali ima fenomenalni SP
U2   - 10 / 10  - zbog fenomenalnog MP-a
U3   -  9.5 7 10  - zbog toga što je U2 MP malo bolji.

Offline budainka16

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #11 u: Prosinac 19, 2011, 23:26:22 »
Odlično  aweCH

Sve mi je super, ali Drake mi je nekako Batman ( ako znate šta hoću reći ) .
Mislim , preživi brodolom, pa propješači pustinju, pa daj umri više hebote, vidiš da te oće ubit !
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline ManTheRamparts

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #12 u: Prosinac 19, 2011, 23:48:26 »
Da poprave detekciju, smanje te over the top scene i da Drake nije takav panj, onda bi mi bila igra za više. Ovak mi je malo preveč ipak. Dobre igre, al ne tolko. Puno boljih igri ima na ovoj generaciji.

Offline Cole™

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #13 u: Prosinac 20, 2011, 20:38:31 »
Uopće mi se ne igra više ova igra, kada ju pređem mislim da ide na prodaju. Trojka je za razliku od dvojke sigurno overrated barem iz moje perspektive.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #14 u: Prosinac 20, 2011, 21:59:33 »
Dok sam probao jedinicu cim je izasla bio sam odusevljen jer konacno da nam je dosla neka akcijska avantura.
Dvojka me je na neki nacin razocarala kao neke sada trojka i nista vise od dobre igre mi ne predstavlja, zivot na staroj slavi, osim grafike nista nije napredovalo. Sad smo dobili pijesak umjesto snijega i to je to, sve vec vidjeno.....