Autor Tema: FM4 CSR - 3. V8 Supercars Mini Cup 2.11.2012.  (Posjeta: 30381 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline LukaM 110

Odg: FM4 CSR - 3. V8 Supercars Mini Cup 2.11.2012.
« Odgovori #60 u: Studeni 02, 2012, 21:37:01 »
Mene nebu cry1  cry1
Nebum dosel doma na vrijeme, a ne ubacuje mi se naknadno cry1 cry1

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 CSR - 3. V8 Supercars Mini Cup 2.11.2012.
« Odgovori #61 u: Studeni 02, 2012, 21:37:58 »
Daj, ubaci se dok moreš, glavno da se vozi. Znaš da bu zabavno ko i svaki put.  thumbs1

Offline LukaM 110

Odg: FM4 CSR - 3. V8 Supercars Mini Cup 2.11.2012.
« Odgovori #62 u: Studeni 02, 2012, 21:38:57 »
Znam, al doma bum tek oko 11, pol 12 i onda bum crknuti cry1

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 CSR - 3. V8 Supercars Mini Cup 2.11.2012.
« Odgovori #63 u: Studeni 02, 2012, 21:39:56 »
Kak oćeš, al znaš da si dobrodošli!  thumbs1

Ostali - začas bude lobby otvoren.

Offline Jack-Darkman

Odg: FM4 CSR - 3. V8 Supercars Mini Cup 2.11.2012.
« Odgovori #64 u: Studeni 02, 2012, 21:46:17 »
Mene isto nema. Žao mi je što prije nisam mogao javit ali sam u obavezama cijeli dan. Umoran sam i neda mi se vozit više te endurance utrke, previše mi je to za jednu večer. Ja sam ipak za jedan drukčiji sistem natjecanja.

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 CSR - 3. V8 Supercars Mini Cup 2.11.2012.
« Odgovori #65 u: Studeni 02, 2012, 21:48:09 »
U redu, pozdrav.  thumbs1

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 CSR - 3. V8 Supercars Mini Cup 2.11.2012.
« Odgovori #66 u: Studeni 02, 2012, 23:51:28 »
Ako ste za, moremo odvoziti ovaj kup neki drugi put. Moremo se i dogovoriti oko formata natjecanja, predložite kaj mislite kak bi bilo dobro.

Sad smo vozili Duvorynn, Ther, CroRooster i ja. Rooster je nenadano uletel i bile su super utrke, moguće da imamo još jednog kandidata za ove naše mini turnire. Glede ovih V8 mrcina - kaj reći - spektakularno i definitivno se mora održati turnir s njima - bilo je dobrih pretjecanja i općenito poteza, a bome i spektakularnih sudara (ko i zaprav u toj seriji). Fujimi Kaido je bil priča za sebe.  cer1njo

Druženje je bilo odlično ko i uvek, ekipa isto odlična - makar su Ther i Rooster bili bez headseta, a Duvorynn je bil odlično raspoložen za zezanciju.  thumbs1
« Zadnja izmjena: Studeni 02, 2012, 23:53:33 od ManTheRamparts »

Offline Thergothon

Odg: FM4 CSR - 3. V8 Supercars Mini Cup 2.11.2012.
« Odgovori #67 u: Studeni 02, 2012, 23:57:01 »
Odlicno je bilo.
Inace, samo da javim da odustajem od svih vrsta organiziranih kupova koji se budu odrzavali na ovom forumu. Samo random utrke ako se dogovorimo za neki termin. Nemam volje, zivce ni vremena sve prilagodjavati jednom danu dok je kup i onda nitko nista ne javlja. Kuzim da ljudi imaju obaveze, ali red bi bil javiti unaprijed...

Offline Jack-Darkman

Odg: FM4 CSR - 3. V8 Supercars Mini Cup 2.11.2012.
« Odgovori #68 u: Studeni 03, 2012, 19:40:17 »
Primjerice da vozimo svaki petak u 22:00, jedna staza 2X15 kruga. Kvale: prvi krug se krene i imamo jedan brzi krug. Bodovi se računaju od obje utrke, kasnije tko hoće se može koji random race ubacit.  Uglavnom event će trajat ~sat vremena i družimo se svaki tjedan online.

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 CSR - 3. V8 Supercars Mini Cup 2.11.2012.
« Odgovori #69 u: Studeni 03, 2012, 19:47:16 »
Odlučil sam u međuvremenu da odustajem od organizacije bilo kakvih turnira. Nikome ne zamjeram ništ, za random utrke sam uvek dok imam volje i slobodnog vremena. Još je dosta dugo ovo i duralo, bilo je samo pitanje vremena kad bude došlo do ovog (znam iz vlastitog iskustva).  thumbs1

Jučer sam još bil optimističan, ali na kraju sam odlučil da je ovak najbolje.

Offline Jack-Darkman

Odg: FM4 CSR - 3. V8 Supercars Mini Cup 2.11.2012.
« Odgovori #70 u: Studeni 04, 2012, 10:14:20 »
Pa ja uopće ne kužim u čemu je problem oko mog prijedloga??
Jer, ja ne računam da će se baš svaki petak pojavit nas svih 6-7 vozača, i to je razumljivo, nekad bi nas bilo 5, nekad 4, nekad svi, ...
Bodove dobijaju oni koji voze.
Ali nama svima skoro odgovara taj termin (ako se varam neka se netko javi).
Ovo bi tek propalo kad bi nas se 3 ili 4 puta zaredom pojavilo samo 3.
Družimo se svaki petak i odvozimo kvalitetnih sat vremena.

@Therg.,Ramp. - vas dva odustajete od svega bez da ste imalo razmislili o mom prijedlogu. Nije u redu.
Ovakav dosadašnji sistem natjecanja ispada da je propao radi mene??? A meni je jednostavno dopizdilo čekanje na vožnju s vama po mjesec dana i onda šut od 5 utrka zaredom. Na kraju krajeva kako je sve propalo kad vas je bilo četvero?? Jer se jednostavno nemože očekivat da će se svi pojavit svaki puta i mislim da je to vaš najveći problem. Ako vam je lakše vi možete zabrijati da je petkom navečer random race, ja ću voditi organizaciju.

ZAKLJUČAK: AKO SE MI NE MOŽEMO SVAKI TJEDAN DRUŽIT SAT VREMENA ONLINE, ZVALO SE TO PRVENSTVO/RANDOM EVENT I SL., ONDA MI NI NISMO EKIPA (ja vjerujem da nije tako).

BTW. ..i da, nije glavni uvjet po cijeni raspada prvenstva da se moramo SVI pojavit svaki puta  kadt1kažem   

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 CSR - 3. V8 Supercars Mini Cup 2.11.2012.
« Odgovori #71 u: Studeni 04, 2012, 11:29:11 »
Ja u nikakvim prvenstvima ne sudjelujem više, random budem vozil, svaki petak navečer mi NE PAŠE, problema oko predloga nema.

Samo sam dobro razmislil nakon ovog kaj se desilo prošli petak i otkazivanja u zadnji trenutak. OK, imamo svi obaveze, al javiti da si umoran i onda švrljati po forumu do 1-2 u noći nekak pobija to. Doslovno sam odjebal neke ljude za ovaj prošli turnir koj se nije održal samo da ekipu ne ostavim na cjedilu i dopizdilo mi je to. Još sam imal volje nakon turnira, ali dok sam si prespal razmislil sam dobro o svemu.

Ne zamjeram nikome ništ, to je samo igra na kraju krajeva, a i na kraju je bilo jako zabavno online.

Da se razmemo - s tobom i ostalima sam uvek za dobru online utrku, ali za turnire sam izgubil volju i teško da budem više nekaj ovak organiziral. Ipak nas je premalo za tak nekaj na Forzi. Ako ima neko drugi s dosta volje nek organizira.

Offline Thergothon

Odg: FM4 CSR - 3. V8 Supercars Mini Cup 2.11.2012.
« Odgovori #72 u: Studeni 04, 2012, 12:09:47 »
Doslovno sam odjebal neke ljude za ovaj prošli turnir koj se nije održal samo da ekipu ne ostavim na cjedilu i dopizdilo mi je to. Još sam imal volje nakon turnira, ali dok sam si prespal razmislil sam dobro o svemu.

Ne zamjeram nikome ništ, to je samo igra na kraju krajeva, a i na kraju je bilo jako zabavno online.

Upravo to.
Ne mislim biti neciji potrcko i cekati da se nekome digne kita i da se odluci pojaviti online.
Imam vec previse iskustva s takvim turnirima na ovom, a i na drugim forumima. Cim se organizira kup, ljudi si previse pocnu zabrijavati. Neki se ne zele pojaviti jer ih gusi njihov ego i ne vole gubiti, drugima se ne vozi jer idu na cugu taj petak, treci ni sami ne znaju kaj zele. Ne zelim u tome vise sudjelovati, samo random dok netko otvori lobby i javi u klub temu. Lagano se ubacim u neku ozbiljnu ligu na sluzbenom forumu ili na Forza planetu dok mi se bude vozilo. Svaka cast Rampartsu na ideji i zalaganju, ali malo je ovo previse ambiciozno bilo. Nema nas dovoljno i rijetko kad se svi pojave. Zadnji put samo trojica, Roostera ne racunam jer ne vozi kupove, pojavil se neplanirano.

Tko zeli nek vozi i organizira kupove koji su ograniceni samo na nas klub (polovica clanova se pojavi svake druge godine online)  kava1


Offline Cole™

Odg: FM4 CSR - 3. V8 Supercars Mini Cup 2.11.2012.
« Odgovori #73 u: Studeni 04, 2012, 13:00:00 »
Za mene se oduvijek znalo da nisam na ti sa tim dolascima, to sam više puta rekao.
No ispričavam se što nisam najavio da me nema.

 jaad
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 CSR - 3. V8 Supercars Mini Cup 2.11.2012.
« Odgovori #74 u: Studeni 04, 2012, 13:01:34 »
Ma nije to opće nikakav problem, nismo na tebe ni računali ovaj kup kad se nisi najavil ni ništ.  thumbs1