Autor Tema: Metal Gear Rising: Revengeance  (Posjeta: 8739 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Metal Gear Rising: Revengeance
« Odgovori #15 u: Listopad 17, 2012, 19:14:33 »
Ma ni ja. Ali ovo mi je bilo uvek debilno oko toga h&s jer recimo za Skyrim nikad nisam čul da je FPS RPG, tak da ono. Ovo su za mene najobičnije akcijske igre i to je to, a s tim kaj ih je neki biser nazval h&s i ostali to usvojili su samo tek uveli pomutnju jer se prije znalo točno kaj je h&s - top down perspektiva, RPG, jedan lik, priča nepostojeća, 9999999 neprijatelji i deri po l00banjama.  cer1njo

Zapravo - ne bi me to tolko bolo u oči da ima neke poveznice među tim igrama, al nema ničeg - skroz drukčije, niti su ti novi kak ti h&s naslovi evolucija pravog h&s, skroz drukčije - đipanje s oružjima s 3. lica od ovog gore navedenog.

To su najobičnije akcijske igre i to je to.

I da - za Diablo i slične je rezerviran i tu priča prestaje. UMBASA.  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Metal Gear Rising: Revengeance
« Odgovori #16 u: Listopad 17, 2012, 19:24:48 »
Spomenul si beat 'em up, zna se na kaj se to odnosi, melee borbu.
Cim ima cepanja i hladnog oruzja, mislim da je H&S prikladan naziv.
Kuzim te potpuno, ali realno - to je malo zalupano stajaliste. Kao da velis da stealth nema kaj delati u opisu zanra od Deus Ex serijala samo zato jer se nije prvi put pojavil u takvoj igri. Ako ima bilo kakvog suljanja onda ga imamo pravo zvati stealth naslovom, ako ima cepanja onda ima elemente H&S-a. UMBASA  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Metal Gear Rising: Revengeance
« Odgovori #17 u: Listopad 17, 2012, 19:28:17 »
Pa zalupano je kad ne volim ovakve igre i tu mi nemre niko dokazati suprotno.  cer1njo

I kenjal bum uvek i ne bute me ušutkali.  cer1njo

I ovo nema veze s H&S. Umbasa!

(umbasa je bil hint jer je Souls serijal zapravo pravi H&S i evolucija žanra)

Offline Thergothon

Odg: Metal Gear Rising: Revengeance
« Odgovori #18 u: Listopad 17, 2012, 19:49:28 »
Nema tu veze ko kaj voli, samo navodim primjere. Ne vidim bolji naziv od H&S za takve igre ako imaju elemente istog, akcijska igra je sirok pojam i tu more upasti cak i Super Mario  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Metal Gear Rising: Revengeance
« Odgovori #19 u: Listopad 17, 2012, 19:57:21 »
Pa zato baš, kad me ne zanima.  cer1njo

Enivej jebeš ovo, odi v Forza Horizon temu i reci kaj misliš na to sve.  fpalm1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Metal Gear Rising: Revengeance
« Odgovori #20 u: Listopad 18, 2012, 10:10:32 »
 cer1njo cer1njo

MTR - čim se ti zamaraš čovječe. Slažem se sa Therom, iako sam i sma ljubitelj tog H&S-a o kojem ti govoriš i tam sma prvi put upoznao taj pojam, mislim da nema prikladnijeg naziva za igru poput DMC-a ili Ninja Gaidena od hack&slash. Zašto? Sve je Ther rekao već. A Skyrim nije FPS RPG jer nije First Person Shooter :P
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Metal Gear Rising: Revengeance
« Odgovori #21 u: Listopad 18, 2012, 16:54:59 »
Pa ne zamaram se, to je samo moje mišljenje. I zadrti sam, tu nema šanse da mi neko dokaže. Ther je probal, al nema tu boga, zid je nula bodova.  cer1njo

(a i trolam malo kad ne volim baš ovakve igre, a dungeon crawleri su mi ok)  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Metal Gear Rising: Revengeance
« Odgovori #22 u: Listopad 31, 2012, 13:45:28 »
Kako šugavo zgleda, ne verujem!!!  cry1

「Metal Gear Rising: Revengeance」 "Playable Demo 01"

Offline Thergothon

Odg: Metal Gear Rising: Revengeance
« Odgovori #23 u: Listopad 31, 2012, 13:51:00 »
Zivcira me ova mogucnost rezanja apsolutno svega. Jos k tome vidljivi rezovi na objektima dosta kasne i izgleda kao da je sve od kartona.

Offline ManTheRamparts

Odg: Metal Gear Rising: Revengeance
« Odgovori #24 u: Listopad 31, 2012, 13:53:53 »
Nula bodova, fanovi ovog žanra mislim da imaju bolje igre za igrati od ovog.

Offline Cole™

Odg: Metal Gear Rising: Revengeance
« Odgovori #25 u: Veljača 16, 2013, 09:08:36 »
Odigrao demo maloprije i zaintrigiran sam za nabavu igre, iako nisam baš full nahypan na nju. Cijelokupna prezentacija rula, no level design mi je užasno odbojan te se nadam da je bolji u cijeloj igri. Raiden kao lik mi je prekul kao i njegova ekipa. Borba je zanimljiva, no nadam se ne preteška. Više volim prelazit ovakve igre kao šetnju kroz park, nego kao nekakav izazov. Isto tako volio bi da igra nije monotona previše i da nema puno frustriranih dijelova. Baš me zanima što će reć recenzije kada ih se nakupi.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Metal Gear Rising: Revengeance
« Odgovori #26 u: Ožujak 12, 2013, 01:14:38 »
http://gamereport.tportal.hr/247662/MGS-Revengeance.html#.UT5fGhyQU4A

Laušu oduvijek vjerujem i slažem se u 95% slučajeva sa njim što u kombinaciji sa viđenim me čini pohotnim za igrom  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Metal Gear Rising: Revengeance
« Odgovori #27 u: Ožujak 12, 2013, 01:31:09 »
Možda i odigram zbog priče (ako ima bilo kakve veze sa serijalom) ali nekak imam osjećaj da zbog repetitivnosti jako brzo dosadi.

Offline Cole™

Odg: Metal Gear Rising: Revengeance
« Odgovori #28 u: Siječanj 12, 2014, 22:22:13 »
Odigrao 2 sata i moram priznat da nemogu nastaviti, nije to ono što sam mislio i nadao se.
Ima gomila stvari koje mi smetaju, baš onako ridikulozno jako.

Kamera.
UI.
Fontovi.
Likovi.
Naracija.
Kombat sistem.

Ma u stvari, sve mi je loše. Ima tu neku finu atmosferu i taj drugačiji način akcijskih sekvenci, ali to je doslovce to.
Igru neću ni ocjenit. Jednostavno nije moja šalica čaja. To sve što sam ovdje nabrojao vrijedi i za MGS serijal.
Jednostavno taj japanski pristup mi je užasno antipatičan.

Volio bi ga samo da sam ga igrao kada je igra za igrom u serijalu bila aktualna, brijem bar.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline s2000

Odg: Metal Gear Rising: Revengeance
« Odgovori #29 u: Siječanj 12, 2014, 22:31:13 »
MGS je dobar serijal al ovo je po meni najgori dio,  izbrisao igru nakon 15min  provedenih u njoj  cer1njo