Autor Tema: XCOM: Enemy Unknown  (Posjeta: 9286 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: XCOM: Enemy Unknown
« Odgovori #15 u: Listopad 27, 2012, 22:32:22 »
Još nisam izgubio niti jednog vojnika, pametna strpljiva igra i imam odličnu armiju za sada... Samo moram počet radit na armoru pod hitno..

Evo ih par

"Loco" - Assault, prvi kreće na prve crte bojišta; najjači vojnik u redovima..



"Crash" - Teška artiljerija sa rocket launcherom; kada zapne, on čisti sve pred sobom..



"Enigma" - Iz pozadine vreba i jako često radi instant kill sa svojim snajperom..



"Atlas" - Support; noseći tri medikita velika je uloga u timu kada krene po zlu..



Plus još mnogi drugi...



Ja mislim da ću razbit nešto kraj sebe kada mi netko od ovih najjačih izgubi glavu....  cer1njo
____________
_________

Ali sve u svemu u svijetu je zavladala panika; još nisam lansirao niti jedan satelit da krenem u smirivanje situacije i radim na tome.... Neznam kako će to završit jer je očiti kolaps...




« Zadnja izmjena: Listopad 27, 2012, 22:43:06 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: XCOM: Enemy Unknown
« Odgovori #16 u: Listopad 28, 2012, 01:47:37 »
He he,,, upisivanjem njihovih imena dobijemo specijalne likove, Sid Meier i Ken Levine, (Big Daddy  cer1njo)....





Još imaju dvojica, ali neznam koji....

Iako, odmah ću ih raspustit jer su preveliki za moj lvl, nije napeto.... Ili možda neću  kava1 dsmoker cer1njo

Offline Praetorian

Odg: XCOM: Enemy Unknown
« Odgovori #17 u: Listopad 28, 2012, 18:13:13 »
Krenuo sam igrat, igra je daleko bolja nego sam to očekivao. Taktičke mogućnosti na bojnom polju su zakon, ima puno mogućnosti za cover, može se ulazit u kuće itd. Ona baza gdje razvijam oružja i ostale stvari je predobro napravljeno. Baš zbog tog nadograđivanja mi je igra jako zarazna (isto kao i Civilizacija V). Stvarno se da super koristit teren u vlastitu korist a i obratno cer1njo
Nisam još puno ni vidio igre, jer ima zbilja puno detalja. E da i okoliš je destruktivan i coveri ave1
I vidi se da je pažnja posvećena detaljima, recimo u Njemačkoj su baš oni njemački policijski auti a ne neki random auti gdje piše Police ;D
« Zadnja izmjena: Listopad 28, 2012, 19:25:38 od Praetorian »

Offline doktor1

Odg: XCOM: Enemy Unknown
« Odgovori #18 u: Listopad 28, 2012, 19:48:19 »
Tek nakon šest, sedam sati ćeš vidjet šta je to!!!

A da ne spominjem di sam ja od Sid Meier i Ken opreme.........

I kada uđeš u đir, resetiraj kampanju bez tutoriala jer je to drugi svijet...

I nemoj zapostavit zračnu flotu... Ni slučajno, jer će se počet pojavljivat ogromni vanzemaljski brodovi koje tvoji "presretači" ne da neće srušit ako ih ne unapređuješ, nego će se povećat panika u tom djelu i onda nema spasa....

Offline Praetorian

Odg: XCOM: Enemy Unknown
« Odgovori #19 u: Listopad 28, 2012, 20:44:15 »
Pripaziću na zračnu flotu da nebi bilo...Baš je dobar osjećaj kad flankaš neprijatelja pa ga ubiješ bez problema.
Jel ima u igri kakva vozila, da uz ljude npr. imaš i nekakav tenk ili tako nešto?

Offline doktor1

Odg: XCOM: Enemy Unknown
« Odgovori #20 u: Listopad 28, 2012, 20:56:46 »
Koliko sam čitao nema........

Ali znam da sam pogledao recenziju od IGN ili GTa i tamo su rekli da u misijama kada spašavaš civile oni stoje na mjestu!!??

Ali ljudi su to recenzirali na konzolama, (za razliku od GameInformera) i valjda ih je igra toliko uzela da su zaboravili da igrau Turn Based strategiju.... Ja mislim da fali igri da nam uplašene djevojke sa prozora mašu crvenim rupcem da ih treba spasit, a kada dođemo da se useru i pobjegnu....

Mislim, ovakvim igrama traže sve moguće zamjerke, a copy/paste naslovim pucaju devetke i osmice!!

Ljudi su očito retardirani da shvate da je to TBS i da je tu bitna taktika, (mogu se kladit da Gamespot i IGN recenzenti koji su recenzirali ovu igru nisu niti probali prebolseni i fantastični Alpha Centauri)

Baš bi pitao onog recenzenta koji je rekoa da je live mapa mrtva, koliko je, kao fan jedne Civilizacije, vidio da ljudi trče od panike i slično.......

U ovu igru su ubacili malo onog TPS pogleda radi imerzivnosti i onda "recenzenti" žele da u TBSu civili trče pokraj tebe!!!!!???? Pa kako u strategiji na poteze mapa može biti kako da kažem "u realnom vremenu, (ilitiga RTS)???

Samo neka mi to netko objasni, ubiti morao bih pitat tog recenzenta, kako u TBS svijet može biti identičan kao u RTS......???

I opet doalzimo na onu temu iz MOH: Warfighter; igre su toliko zadebilirale ljude da i kada izađe ovakav biser oni se pogube u vremenu i prostoru.......

Offline Kole

Odg: XCOM: Enemy Unknown
« Odgovori #21 u: Listopad 28, 2012, 21:01:49 »
Mene uopće ne privlači igra, valjda zato što čekam NFS.

Offline doktor1

Odg: XCOM: Enemy Unknown
« Odgovori #22 u: Listopad 28, 2012, 21:06:20 »
Ovo je specifičan žanr....

Ili voliš TBS ili ne......

Ja obožavam TBS, RTS i RPG.... i davno sam igrao slične igre, a ova igra je baš rađena u štihu starih vremena... Od dizajna sučelja, animacija, ma svega..

I pitali su glavnu osobu koja vodi projekt zašto nisu ubacili "realnu" grafiku.... Rekao je da nisu jer su baš željeli vratit taj štih starih TBSa........

Ja to razumjem, nisu ovakve igre za sve, ali tko to voli u ovome će naći "zeleni dijamant" i bit će mu fantastična....

Offline Cole™

Odg: XCOM: Enemy Unknown
« Odgovori #23 u: Listopad 28, 2012, 21:08:14 »
Mene uopće ne privlači igra, valjda zato što čekam NFS.

 cer1njo cer1njo

=))))))))))))))))))))))))))))
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Kole

Odg: XCOM: Enemy Unknown
« Odgovori #24 u: Listopad 28, 2012, 21:09:52 »
Nahajpam se na neku igru i ništa mi se neda igrat.  cer1njo

Offline Praetorian

Odg: XCOM: Enemy Unknown
« Odgovori #25 u: Listopad 28, 2012, 22:35:21 »
Koliko sam čitao nema........

Ali znam da sam pogledao recenziju od IGN ili GTa i tamo su rekli da u misijama kada spašavaš civile oni stoje na mjestu!!??

Ali ljudi su to recenzirali na konzolama, (za razliku od GameInformera) i valjda ih je igra toliko uzela da su zaboravili da igrau Turn Based strategiju.... Ja mislim da fali igri da nam uplašene djevojke sa prozora mašu crvenim rupcem da ih treba spasit, a kada dođemo da se useru i pobjegnu....

Mislim, ovakvim igrama traže sve moguće zamjerke, a copy/paste naslovim pucaju devetke i osmice!!

Ljudi su očito retardirani da shvate da je to TBS i da je tu bitna taktika, (mogu se kladit da Gamespot i IGN recenzenti koji su recenzirali ovu igru nisu niti probali prebolseni i fantastični Alpha Centauri)

Baš bi pitao onog recenzenta koji je rekoa da je live mapa mrtva, koliko je, kao fan jedne Civilizacije, vidio da ljudi trče od panike i slično.......

U ovu igru su ubacili malo onog TPS pogleda radi imerzivnosti i onda "recenzenti" žele da u TBSu civili trče pokraj tebe!!!!!???? Pa kako u strategiji na poteze mapa može biti kako da kažem "u realnom vremenu, (ilitiga RTS)???

Samo neka mi to netko objasni, ubiti morao bih pitat tog recenzenta, kako u TBS svijet može biti identičan kao u RTS......???

I opet doalzimo na onu temu iz MOH: Warfighter; igre su toliko zadebilirale ljude da i kada izađe ovakav biser oni se pogube u vremenu i prostoru.......


Ti recenzenti su debili koji nemaju pojma jaad Meni ova igra sigurno ide u 9+ kategoriju.
Možda je i dobro da nema vozila, to jest da ih ne možeš kontrolirat, jer je ovako izazvonije za igrat kad imaš samo ljude.
Idem igrat sm1jeh
EDIT: GameInformer je napravio kvalitetnu recenziju, valjda zato što kažeš da su oni igrali na PC-u, gdje se takva igra i treba igrat
A Remake That Lives Up To Its Legendary Provenance - XCOM: Enemy Unknown - Xbox 360 - www.GameInformer.com
« Zadnja izmjena: Listopad 28, 2012, 22:54:00 od Praetorian »

Offline Praetorian

Odg: XCOM: Enemy Unknown
« Odgovori #26 u: Listopad 29, 2012, 18:15:56 »
Sad sam izgubio dobrog snajperistu, e stavio sam ga usred šume iza drveta i normanlno da su me flankali fpalm1
E iza drveta usred šume fpalm1

Offline doktor1

Odg: XCOM: Enemy Unknown
« Odgovori #27 u: Listopad 29, 2012, 18:26:31 »
Mene ubijaju sada u poajm oni oaukoliki vanzemaljci.... Em prevale ogromnu udaljenost, emi imaju deset kila healtha, em instant ubiju koga god nabiju na kolac, em od tih mrtvih naprava zombije sa deset kila healtha....

Uf, moram spasti civile, a sve je puno tih pauka...

Offline Praetorian

Odg: XCOM: Enemy Unknown
« Odgovori #28 u: Listopad 30, 2012, 12:27:49 »
Igra je puna detalja, zakon mi je bilo ono kad mi vojnika na bojištu uhvati panika pa počme pucat bezveze.
Moram razvijat brodove, već sam izgubio dva. A moram i napravit satelit uplink da bih mogao slati satelite.
Sad sam pohvatao kak se igra, i mislim da krećem danas na new game bez tutoriala.

Offline doktor1

Odg: XCOM: Enemy Unknown
« Odgovori #29 u: Listopad 30, 2012, 12:42:23 »
Odmah kada kreneš u igru možeš izbaciti jedan satelit; ovdje u gornjem desnom kutu karte svijeta ti piše 1/2 in orbit tako da ima mjesta za poslati još jedan.



I neznam dali znaš da nije dovoljno izgraditi samo Satelite Uplink čija izgradnja traje kakvih deset dana...



Već i u engineering treba naručiti satelit, a to ako se ne varam traje još dodatnih 15 ili 20 dana...