Autor Tema: Mechwarrior Online  (Posjeta: 2713 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Mechwarrior Online
« u: Listopad 29, 2012, 09:57:12 »


Danas počinje open beta za ovaj F2P Mech shooter. Pa ako ima zainteresiranih mogli bi se naganjat u strojevima... Igra mi djeluje odlično

Offline Wulf

Odg: Mechwarrior Online
« Odgovori #1 u: Listopad 29, 2012, 10:45:13 »
Mogu ti reć i da je.. Meni je najjebeniji početak. KAd se spawnaš i kad bagra krene.. Jako je efektno to kak je napravljena fizika(Cryengine3) i zvuk. Nešto bolesno.
TOčnije to kak se mechovi kreću i prolaze pored tebe...

Nisam igrao neko vrijeme ali mislim da nema ono kao creatanje matchupa nego samo join game i to je to.. s kime igraš, igraš. 8v8 TeamDM

Ne igram u zadnje vrijeme jer već nakon jedne ili dvije igre mi se igra crasha i baca mi neki error vezano za engine :/
čak zna i usred igre, a neda mi se stalno ulazit u igru tak da...

Ali da je preporučam za napucavanje ovak s nekim s kime se znamo, svakako!! Ak nema matchupa bilo bi jebeno da se nađemo jednom na bojnom polju.. Even if it means.. On opposite teams :)

Offline doktor1

Odg: Mechwarrior Online
« Odgovori #2 u: Listopad 30, 2012, 07:19:14 »
Skida se pa da probam. Kao šta rekoh djeluje mi odlično jer nije COD klon multiplayer....


____________

 fpalm1

PC Simpit - YouTube


hulagirl.MP4


Ali ako ljudi mogu radit kokpite za aute zašto ne i za ovo....
« Zadnja izmjena: Listopad 30, 2012, 07:34:39 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Mechwarrior Online
« Odgovori #3 u: Listopad 30, 2012, 09:53:30 »
Nakon malo igranja čini mi se da će se ovo igrat... Totalno drugačije od FPS klanja u multiplayeru... Najviše se mučim sa kretanje, daj gas, stani, ajd u rikverc, tromost... Ali to i jesu mechovi, a ne vojnici... Tu je pregirjavanje stroja, ciljanje..... Treba se uhodat...

Sa grafičke strane Cryengine radi posao odlično...






Offline Wulf

Odg: Mechwarrior Online
« Odgovori #4 u: Listopad 30, 2012, 14:17:27 »
da, malo je frka sa tim hodanjem. ako si igrao prije starije naslove nije ti se teško priviknuti, iako se ovo totalno drukčije ponaša od prijašnjih naslova treba samo malo prakse.
baš idem igrat sad malo  sm1jeh

Offline doktor1

Odg: Mechwarrior Online
« Odgovori #5 u: Listopad 30, 2012, 15:03:35 »
Čitao sam da se može naći sa prijateljima i igrat.....

A kako stavim sliku profila....


Offline Wulf

Odg: Mechwarrior Online
« Odgovori #6 u: Listopad 30, 2012, 15:51:12 »
neam pojma.. nisam ni ja stavio...
ti si doktor1?
ja sam išao ono addfriend i dodao je tebe valjda XD

opet me jebe grafa izgleda? padne mi na 4fpsa slika je u totalnoj banani, opet onak nakon par tekmi :/

Offline doktor1

Odg: Mechwarrior Online
« Odgovori #7 u: Listopad 30, 2012, 15:56:17 »
Meni se zaledila igra....

Sciđa mi se kako se lako zarađuju pare... Imam svega par mečeva di sam ispitivao teren i već imam milion.. Čekam tri da si kupim jedan medium....