Autor Tema: Cyberpunk 2077  (Posjeta: 42938 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Cyberpunk 2077
« u: Studeni 03, 2012, 19:26:22 »


Na igri rade Poljaci iz CD Projekt RED studija, zasluzni za fenomenalni Witcher serijal.
Igra ce se zasnivati na svijetu i detaljima iz kultnog pen'n'paper RPG-a Cyberpunk, cija radnja se odvijala 2020. godine. Igra ce biti smjestena u metropolis pod nazivom Night City, 57 godina nakon radnje gore spomenutog Cyberpunka. Potvrdjena je sandbox struktura i nelinearna prica, ogromni arsenal oruzja, upgrejdova i dodataka. Datum izlaska se ne zna, kao ni platforme za koje ce izaci.

Malo detalja je otkriveno, ali pretpostavljam da nas ocekuje sve kaj je karakteristicno za istoimeni zanr. Distopijski svijet u kojem vladaju megakorporacije, nastaju pokreti otpora i odmetnicke skupine hakera, bande, transhumanisticka filozofska pitanja i sukobi oko umjetnih poboljsanja ljudskih mentalnih i fizickih vjestina putem augmentacija i implantata itd.








Vasa ocekivanja, volite istoimeni podzanr (cyberpunk) znanstvene fantastike?
« Zadnja izmjena: Studeni 03, 2012, 19:35:26 od Thergothon »

Offline ManTheRamparts

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #1 u: Studeni 03, 2012, 19:39:10 »
Ovo bu rulalo, moram Neuromancera završiti, pri kraju sam.  thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #2 u: Studeni 04, 2012, 18:28:56 »


Na igri rade Poljaci iz CD Projekt RED studija, zasluzni za fenomenalni Witcher serijal.



Ovime je sve rečeno, jedan od najboljih developera današnjice i jedan od onih koje najviše cijenim, ako ne i broj 1 na tom polju! Rijetki koji danas ne idu samo za lovom, slušaju fanove te poštuju iste sa zakrpama/DLC-ima teškim po nekoliko gigabajta za koje se ne treba centa dati.

Jednostavno vjerujem da što god taknu, barem na polju RPG-a, da će biti dobro, tako i ovo, a potpuna promjena settinga u odnosu na Witcher mi se sviđa. Mogli bi imati 2 vrhunska RPG serijala skroz drugačije temetike
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #3 u: Studeni 04, 2012, 18:33:31 »
Ovo će biti brutala.... Jedva čekam...

Offline Praetorian

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #4 u: Studeni 04, 2012, 21:05:20 »
Definitvno.

Offline Deadwalker

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #5 u: Studeni 05, 2012, 22:14:17 »
Nadam se kako će CD Projekt zadržati one kvalitete koji su prisutne u Witcheru, a sve ovo ostalo što se spominje u kontekstu sandboxa samo daje nadu kako nas očekuje jedan od ponajboljih RPG-eva nove generacije. Nadam se samo da će biti oprezni s "količinom slobode" da ne razvodne svoj fantastičan story-driven pristup u dizajnu role-playing mehanike.

U svakom slučaju, jedan od najiščekivanijih RPG-eva za mene :)

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #6 u: Studeni 06, 2012, 02:07:40 »
Nadam se samo da će biti oprezni s "količinom slobode" da ne razvodne svoj fantastičan story-driven pristup u dizajnu role-playing mehanike.

 thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #7 u: Siječanj 05, 2013, 00:09:50 »

Offline ManTheRamparts

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #8 u: Siječanj 10, 2013, 22:36:43 »
Cyberpunk 2077 Teaser Trailer


Odličan artwork, prava stvar bu. thumbs1

The teaser shows how the Psycho Squad might acquire a new member.

The Psycho Squad specializes in combating "psychos" -- individuals who overuse implants and substances that boost or otherwise alter the human body.

There comes a point when they overdose on these innovations, and their bodies start to rebel against their biological body parts as well as all things organic around them. Simply put, they start killing people, who they now derisively call "meatbags."

When a psycho goes on the rampage, strange things can happen. There's carnage, and the psycho might be taken down by regular police, but they're not always able to get the job done.

When things spin out of control, they call in MAX-TAC (Maximum Force Tactical Division), popularly called the Psycho Squad.
« Zadnja izmjena: Siječanj 10, 2013, 22:38:49 od ManTheRamparts »

Offline Thergothon

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #9 u: Siječanj 10, 2013, 23:11:43 »
Trailer je pun pogodak i zasluzuje iste sekunde svoje mjesto u "najbolji traileri" temi  ave1
Znam da je prerano, ali imam osjecaj da bi ovo moglo biti bolje i od fenomenalnog Witchera  ave1

Offline doktor1

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #10 u: Siječanj 10, 2013, 23:18:05 »
Ajme!! Tko će ovo dočekat!! kakav setting.

Odlična muzika i teaser! Fantastično...

 ave1 ave1 ave1 ave1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #11 u: Siječanj 10, 2013, 23:38:49 »
Strašno kul trailer, ali da se iz njega može naslutiti išta o igri... baš i ne. Ali sigurno ne bude loša, developer se već dokazao
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #12 u: Siječanj 10, 2013, 23:48:54 »
Moze i to jako puno  kadt1kažem
Ne doslovno, ali vidi se da idu u pravom smjeru po pitanju cyberpunk atmosfere tj. opcenito settinga, a za sad mi je to dovoljno.
Bilo me malo strah kak ce utjecati na njih ta drasticna promjena settinga, ali to je sad proslost.

Offline doktor1


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #14 u: Siječanj 15, 2013, 12:49:09 »
Još jednom pogleao trailer. Predobar je i ova ženska mi je prezgodna  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.