Autor Tema: Cyberpunk 2077  (Posjeta: 42933 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #45 u: Listopad 13, 2013, 23:33:55 »
Dok je igra bila najavljena rečeno je da dolazi na PC i next gen konzole.

Ako Witcher 3 dolazi, mora i ovo. Možda bi mrvicu moglo kasniti kad većina tima radi na Witcheru, ali i u to sumnjam.
Vjerojatno je trenutno marketinški fokus na Witcheru, pa ono, sve u svoje vrijeme...

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #46 u: Listopad 14, 2013, 17:59:37 »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #47 u: Listopad 06, 2015, 22:28:06 »
Citat:
Earlier this year the company famously stated that it didn't intend to show off the game until 2017 at the earliest. So why announce it, only to go dark?

Citat:
"We released the Cyberpunk teaser trailer because we wanted to see how gamers felt about it," Iwinski explained. "We were super excited about the project internally, but what if it wasn't the right thing [for us]? But the response has been incredible. Now it's just up to us to deliver. We're hard at work on it."


Iwinski also had high praise for Bethesda's approach in revealing Fallout 4 to the world.

Citat:
"We're impressed with Fallout 4's rollout. They came on stage and said 'It's here, it's real, and it's coming out on this date.' We're going to do something similar. We're going to wait [to reveal the game] until we can show off a very meaningful piece of it."


Iwinski remarked that Cyberpunk is a great opportunity to keep the studio's creative energy high.

Citat:
"You can craft swords for 12 years, but you might get burnt out. People might want to leave and go work on something else. We're excited to switch to guns. We intended to keep [the team] energized with Cyberpunk. The core team is working The Witcher 3's expansions, but more and more people are moving over onto Cyberpunk."


CD Projekt Talks Cyberpunk 2077 - IGN



Cyberpunk 2077, the next game from The Witcher developer CD Projekt Red, is the biggest title the studio has ever made.

The sci-fi-flavoured RPG was originally announced back in 2012, but the Polish outlet has remained quiet on specificities of the project since.

Now it has been revealed that the title will be ever grander in scale than the third and final entry in the developer’s sprawling fantasy series, The Witcher 3: Wild Hunt.

“Cyberpunk is far bigger than anything else that CD Projekt Red has done before,” visual effects artist Jose Teixeira told MCV. “Far, far bigger.

“We're really stepping into the unknown in terms of complexity and size and problems we encounter.”

The Witcher 3 became the fastest-selling game in the UK during 2015 upon its release back in May, but was overtaken by the launch of fellow open-world title Batman Arkham Knight one month later.

Teixeira continued by saying that The Witcher 3’s scope had helped the studio to refine its open-world formula for Cyberpunk 2077.

"The Witcher helped Cyberpunk quite a bit, because the game got so big and so complex that it really taught us,” he explained. “We really didn't know what was going to happen.

“If anything, working on The Witcher 3 was a really good and often brutal learning experience. Cyberpunk is going to benefit greatly from it. I can almost guarantee it.

"I have a lot of things that I want to change and do better the next time around, and I can guarantee that almost everyone in that studio has something that they go 'I did this this time, next time I can do it differently, I can do it better'.”

Unsurprisingly, Teixeira refused to give any clues regarding a potential release window for the title.

“The name of the game is Cyberpunk 2077, and we usually say the release date is 2077,” he joked.


CD Projekt Red: 'Cyberpunk 2077 is far, far bigger than The Witcher 3' | Games industry news | MCV
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #48 u: Listopad 06, 2015, 23:36:14 »
Ne mogu vjerovati da su skoro 3 godine prošle!!
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #49 u: Listopad 08, 2015, 13:28:28 »
Now it has been revealed that the title will be ever grander in scale than the third and final entry in the developer’s sprawling fantasy series, The Witcher 3: Wild Hunt.

“Cyberpunk is far bigger than anything else that CD Projekt Red has done before,” visual effects artist Jose Teixeira told MCV. “Far, far bigger.

Nije sve u veličini, čak bi mi bilo draže da nije prostran poput Witchera 3 i da se posvete sitnim i bitnim detaljima, a ne samo vizualnim kao do sada.

Opseg djelovanja AI-a je kriminalan i nadam se da to bude ispravljeno, mehanika napucavanja niti pod razno ne smije biti loša kao što je bila melee iz Witchera + veću pozornost treba usmjeriti na kompleksnost i funkcionalnost RPG elemenata koji nadilaze dosadašnju kozmetičku površnost.

Offline the_prodigy

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #50 u: Listopad 08, 2015, 13:44:05 »
Znaci sve suprotno od Witchera :)
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Thergothon

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #51 u: Listopad 08, 2015, 13:56:40 »
Apsolutno  ;D
Barem po pitanju kvalitete samog gameplaya.

Na vizuale i prezentaciju priče se ne žalim.

Offline doktor1

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #52 u: Listopad 08, 2015, 14:38:11 »
Baš igram Inqusition GOTY i koliko god volio Witcher svijet i lore, Bioware ima neusporedivo bolje odrađene razgovore i karakterizacije likova!
Iako je stavljen onaj "wheel" kod razgovora, opet su mnogo bolji nego kod Witchera.
Ai i Dragon Age lore je razrađeniji i detaljniji.

TU moraju poradit, jer razgovori u Witcheru su, slobodno mogu reći, meh.... A to mi je jako bitno u RPG igri...

Što se tiče veličine... Netreba mi veća igra od Witchera 3! Neka identični toliki svijet, (bez nepotrebnih ogromnih vodenih površina sa Skelliga otočja) ispune kvalitetnim dijalozima, karizmatičnim likovaima, (u W3 mi je samo Bloody Baron ostavio dojam, kao i vještice koje su nikako, ali niakko i sramotno iskorištene), zanimljivim questovima i odličnim napucavanjem te zanimljivim razvojem lika koji može biti odličan pošto je budućnost i možemo se augmentirati poput Adama...
« Zadnja izmjena: Listopad 08, 2015, 14:45:51 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #53 u: Listopad 08, 2015, 20:07:36 »
Ne znam vise su me dojmili likovi u witcheru neg u Da

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #54 u: Listopad 08, 2015, 21:00:52 »
ovo je sad malo off ali nako onog početnog oduševljenja nekako sada dobivam dojam da ste svi razočarani witcherom... ili?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #55 u: Listopad 08, 2015, 21:37:39 »
Ne znam vise su me dojmili likovi u witcheru neg u Da


Samo ću se dotaknut par likova koji mi padaju na pamet...

Zoltan - totalno neodrađen lik koji se dugo provlači kroz serijal; baš ništa specijalno nisu sa njim napravili...
Dandelion - sve informacije iz codexa nam inače dolaze od Dandeliona... Koliko imamo interakcije sa njime osim u onom njegovom questu koji je meh? Više me se dojmio u dvojci nego ovdje...
Triss - potpuno neiskorišten lik u ovom nastavku koji je sa nama od jedinice...
Vještice iz boga - najveće razočaranje po pitanju likova u ovoj igri; iskorištenost jednaka ogromnoj nuli!!

Kao šta rekoh, Bloody Baron je odličan, Ciri može proći zahvaljujući iznenađujuće odličnom voice actingu...
Yennefer? Toliko slušamo o njoj, u jednici, vizije, pa u dvojci, Yennefer, moja Yennefer, ljubavi moja, tko je ta mistična crnokosa žena?? I šta dobijemo? Nakon početnok sna i njene gole guzice imamo stalno nadrkanu hladnu osobu i mogućnost boljeg upoznavanja iste je nepostojeći jer W3 nema dobre dijaloge kao Dragon Age...

Jedna Sera, (koja ima svoju pjesmicu  ;D) iz Dragon Agea omete pod sa Zoltanom, Dandelionom i Triss skupa! Neću niti spominjat njene fantastične i lude komentare i podjebavanje svih oko sebe kada je u ekipi.

Ajmo malo vidjet Cassandru i Yennefer... Cassandra ima osobnost, odlične reakcije na svijet oko tebe, super odrađene konverzacije i zanimljiv quest. A kada se zbližiš sa njom vidiš totalnu promjenu ispod te hladne maske koju inače nebiš vidio da te mrzi....
Yennefer; već sam reko; kroz dvije igre toliko slušamo o njoj i nakraju MEH...

O negativcima nemogu jer DA nisam prešo i neznam kako je to sve odrađeno.
Ali Wild Hunt je solidan iako opet; samo jašu od sela do sela, ostavljaju snjeg i traže Ciri. Malo konverzacije prije...

A najveći razlog tome šta nemožemo bolje upoznat likove i nisu toliko dobro odrađeni je lošiji sustav dijaloga i rekcije likova naspram Biowareovih igara!

Neznam, uz oba serijala sam od samog početka, prešo sam sve nastavke i Witchera i Dragon Agea i to su moji dojmovi i pogled na sve skupa.

Sviđa mi se lore i svijet Witchera, ali Dragon Age lore je mnogo razrađeniji i detaljniji...

Daleko od toga da je igra loša, svijet je mračan, odlično prenes u igru, igra mi je sve u svemu bila jako dobra kao šta sam uostalom i napiso u temi, ali od njihove sljedeće igre očekujem bolji razvoj likova i dijaloge...
« Zadnja izmjena: Listopad 08, 2015, 21:48:45 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #56 u: Listopad 08, 2015, 22:55:17 »
De nahajpaces me na Da :D


Offline doktor1


Offline Deadwalker

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #58 u: Prosinac 12, 2015, 09:02:31 »
Jok, nema šanse. Još im je fokus u 2016. na Witcheru pa se tek onda bacaju u potpunosti na Cyberpunk.

...

Nisam mislio da ću to ikad napisati, al' da, slažem se s doktorom - Inkvizicija po pitanju karakterizacije i dijaloga dosta owna Witchera. Neki dijalozi / monolozi su toliko fantastično napisani da čovjek ima dojam kako čita jebenu knjigu o analizi društvenog poretka. Witcher je u trojci nekako više "mainstream" - klasični fantasy gdje se neke teme u odnosu recimo na jedinicu tek tu i tamo pojave. Bloody Baron je takav primjer, no nažalost i jedini.

Ae, stara rasprava, no tek je sada vidio pa sam bio prisiljen komentirati :)

Offline the_prodigy

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #59 u: Lipanj 08, 2017, 21:49:11 »
Steta da bas njih tako nešto zapadne, uvijek su bili cool developeri..

CD PROJEKT RED on Twitter: "https://t.co/eP2OatjZZW"

CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit