Autor Tema: Destiny  (Posjeta: 9522 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Destiny
« u: Prosinac 01, 2012, 14:47:42 »


Stize nam nova igra iz studia Bungie, kreatora slavnog Halo serijala. Njihova prva igra nakon odvajanja od Microsofta.
Datum izlaska je planiran za kraj 2013. i navodno prvo dolazi na X360, a tek kasnije na PC, PS3 i konzole nove generacije.
Prije par dana su procurile prve informacije i artwork:
























Offline Punisher

Odg: Destiny
« Odgovori #1 u: Prosinac 01, 2012, 14:56:34 »
A ne uopće nisam nahajpan, nakon pun kufer godina bungie se napokon vraća na PC. Izgleda mi super art, nadam se da će i biti super  ave1

Offline Thergothon

Odg: Destiny
« Odgovori #2 u: Prosinac 01, 2012, 15:07:20 »
Zvuci jako ambiciozno, jedino me brine: "fun and accessible to all" i oslanjanje na socijalizaciju.

Offline Cole™

Odg: Destiny
« Odgovori #3 u: Prosinac 04, 2012, 10:51:50 »
Također mislim da je ambiciozno i mogli bi dobiti zapravo jako jako dobru igru.
Mislim da povratak Bungiea to garantira, no živi bili pa vidjeli... Čekaju se prve konkretnije informacije i prvi trailer.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Destiny
« Odgovori #4 u: Prosinac 04, 2012, 10:55:03 »
Super artwork, ambiciozno i strah me da bude precjenjeno kad je Bungie u pitanju.

Offline Thergothon

Odg: Destiny
« Odgovori #5 u: Veljača 17, 2013, 20:20:52 »
Bungie's Destiny: A Land of Hope and Dreams - IGN

Danas su otkrili neke stvari, uglavnom, MMO FPS kava1

Destiny ViDoc - Pathways Out of Darkness

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Destiny
« Odgovori #6 u: Veljača 18, 2013, 11:24:11 »
I zvučalo mi je tak po opisu cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Destiny
« Odgovori #7 u: Veljača 18, 2013, 13:18:55 »
Izgovori zbog cega ne dolazi na PC, kakvi mulci  fpalm1 fpalm1

„S Haloom smo namjerno napravili nekoliko stvari kako bismo doprli do ljudi.
Ograničili smo igrača na dva oružja, dali smo mu obnavljajuće zdravlje i automatsko snimanje pozicije – sve ono što je bilo bogohulno za FPS igre u to vrijeme. Omogućili smo da se pucačine igraju bez miša i tipkovnice. I sada nitko ne igra shootere na način kako su se igrali prije Haloa – jer to nitko ni ne želi.“


Bungie: Pucačine nitko ne želi igrati mišem i tipkovnicom | HCL.hr

Offline ManTheRamparts

Odg: Destiny
« Odgovori #8 u: Veljača 18, 2013, 13:21:59 »
Moru se izgovarati kolko oću, al nemru pobeći od činjenice da su svi njihovi Haloji bili prosječne pucačine. Hvala bogu da su se maknuli od serijala i da je 343i primil stvar u svoje ruke. Tak da od ovog Destiny-a, unatoč odličnom artworku i znam da dok bude prikazan gameplay da bu jako dobro zgledalo, ne očekujem ništ osim još jednog generičnog šutera na tržištu.

Offline Thergothon

Odg: Destiny
« Odgovori #9 u: Veljača 18, 2013, 13:27:29 »
ALI, moguce bude sa suborcima kartati belu, ako to nije razlog za preorder....  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Destiny
« Odgovori #10 u: Veljača 18, 2013, 13:29:52 »
Revolucionarno!!! To morem otiti v lokalnu birtiju i s par pivi v sebi se bolje zabaviti (a i bome nasmijati se kak se sim sigurno ne bi) i još bi jeftnije prešel.  cer1njo

(znaš dobro na koju rupu mislim)  cer1njo

EDIT:

ooooopaaaaaaaaa!!!! Destiny aiming to appeal to 'all skill levels - Video Game News, Videos and File Downloads for PC and Console Games at Shacknews.com

Ima da svi igraju igru!!! Mladi i stari, glupi i pametni, živi i mrtvi!!! Glavni problem današnjeg gaminga!!! Mesto da odaberu neku ciljanu grupu, oni idu svima podilazit!!! Velike su šanse da bude bućkuriš igra samo zbog ovog!!! Već vidim da bu glavna stavka igre socijaliziranje!! Revolucija!!! fpalm1
« Zadnja izmjena: Veljača 18, 2013, 13:33:24 od ManTheRamparts »

Offline Thergothon

Odg: Destiny
« Odgovori #11 u: Veljača 18, 2013, 13:34:44 »
 cer1njo ave1

To je bome avantura i pol kakve se ne bi posramili ni epski klasici.
A vjutro imas amneziju kao i bilo koji virtualni junak koji imalo drzi do sebe  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Destiny
« Odgovori #12 u: Veljača 18, 2013, 13:36:00 »
 cer1njo cer1njo

Pogledaj gornji post, editiral sam u međuvremenu! Obećavajuće!!! MHM!!!  fpalm1

Offline Thergothon

Odg: Destiny
« Odgovori #13 u: Veljača 18, 2013, 13:40:34 »
To se vec i prije nagadjalo, a sad je sluzbeno potvrdjeno.
Odbojno mi je bilo cim sam saznal da bude neka vrsta MMO-a. Podilazenje svim vrstama igraca me samo jos vise ohladilo.

Offline ManTheRamparts

Odg: Destiny
« Odgovori #14 u: Lipanj 11, 2013, 17:31:11 »
Ipak izgleda jako dobro:

Destiny Gameplay Revealed - E3 2013 Sony Conference


Da, lik je jako iritantan.