Autor Tema: The Phantom Pain  (Posjeta: 2281 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

The Phantom Pain
« u: Prosinac 08, 2012, 19:51:03 »


Najavljen The Phantom Pain - potencijalno Metal Gear Solid 5? | HCL.hr

The Phantom Pain Trailer! (Metal Gear Solid 5?)


MGS je 100%
Citav trailer je vjerojatno halucinacija jer se pojavljuje puno referenci i likova iz Big Bossove proslosti ili san. Poznavatelji serijala znaju da se u nekim dijelovima pojavljuju cudni snovi koji su na neki nacin easter egg. Pored toga, ovakav trailer je misticniji i potice ljude na analiziranje svakog detalja te se na taj nacin interes jos vise povecava, a prica siri internetovima. Vjerojatno sve ima neku simboliku, "novi studio", anagram... novi pocetak, totalna suprotnost ili pak samo trola javnost.

Big Boss


Latice koje podsjecaju na jedan dogadjaj iz proslosti




Volgin?



Kio Marv iz Metal Gear 2?


Psycho Mantis?


I jos dosta stvari koje upucuju na MGS:
15 reasons why The Phantom Pain is Metal Gear Solid 5 | PS3 Features | Official PlayStation Magazine

Jos jedna bitna stvar koja mi je pala na pamet, a mozda ukazuje na godinu i razdoblje u koje ce igra biti smjestena:

Liquid: “Les Enfant Terrible, The Terrible Children, that’s what the project was called.  It started in the 1970’s.  There plan was to artificially create the most powerful solider possible, the person that they chose as the model was the man known then as the greatest living solider in the world.”

Snake: "Big Boss?"

Liquid: “But father was wounded in combat and already in a coma when they brought him in, so they created us from his cells.
« Zadnja izmjena: Prosinac 08, 2012, 21:57:08 od Thergothon »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Phantom Pain
« Odgovori #1 u: Prosinac 08, 2012, 21:05:51 »
Moglo bi rulat. Samo... kaj onda sa onim već najavljenim MGS-om? Kaj budu dva istovremeno došla? I drugo - kad bum to odigrao, još nisam ni četvorku  cryCH
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: The Phantom Pain
« Odgovori #2 u: Prosinac 08, 2012, 21:25:44 »
Pojma nemam, ovo bude vjerojatno doslo par mjeseci, najvise godinu dana nakond Ground Zeroes.
Potvrdjeno je jos prije da je Ground Zeroes uvod u MGS5, a ovo je vjerojatno petica.

U traileru za GZ se pojavljuje zanimljiva dvosmislena recenica koja ima veze s igrom, ali i buducim planovima koji su sad otkriveni:
"From FOX, two phantoms were born." Dvije MGS igre na FOX engine-u i to na ovoj generaciji - moja pretpostavka.

Offline Thergothon


Offline ManTheRamparts

Odg: The Phantom Pain
« Odgovori #4 u: Prosinac 09, 2012, 18:59:19 »
Mislil sam da sam jučer rekel svoje mišljenje u ovoj temi, al očito nisam.

100% je MGS.