Autor Tema: Gran Turismo 5 Photomode  (Posjeta: 190887 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Gran Turismo 5 Photomode
« u: Prosinac 18, 2011, 11:06:29 »
Tema iskljucivo za slike iz GT5 photomodea i njihovo komentiranje.
Neka igre pocnu!! Postajte ljudi šofe1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #1 u: Prosinac 18, 2011, 16:10:55 »
Domagoj jesi li otključao one photo lokancije ?

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #2 u: Prosinac 18, 2011, 16:13:12 »
Nisam, zaboravio sam.
Taman sam ukljucio PS3 da to sad u spokoju rijesim pa javim je li djelovalo ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #3 u: Prosinac 18, 2011, 21:27:53 »
Znaci, treba odgledati( ili bar pustiti do kraja :)) sve cutscenove u grandtouru da se osvoje siena i lucerne lokacije za photomode.
Hvala ti Kimi

Za pocetak hug1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #4 u: Prosinac 19, 2011, 18:26:04 »
Evo popis Photo lokacija u GT5 , te gdje i kako se otključavaju

Kyoto - Gion (Dostupna od početka)
Bern - Market Street (Dostupna od početka)
Ahrweiler - Town Square (Dostupna od početka)
Ahrweiler - Street (AMG Driving Academy Easy - Sve Bronze)
Ahrweiler - Gate (AMG Driving Academy Easy - Sve Silver)
Ahrweiler - Winter (AMG Driving Academy Easy - Sve Gold)
Kyoto - Shoren-in (Kompletiranje Japanese Classics u A i B Spec modu)
San Galgano Abbey (Završavanje 4 Grand Tour Eventa[MORA SE ODGLEDATI VIDEO IZMEĐU EVENTA!])
San Gimignano - Town Square (Završavanje 3 Grand Tour Eventa[MORA SE ODGLEDATI VIDEO IZMEĐU EVENTA!])
Siena - Piazza del Campo (Završavanje 2 Grand Tour Eventa[MORA SE ODGLEDATI VIDEO IZMEĐU EVENTA!])
Red Bull Hangar-7 (Dostupna od početka)
Lucerne - Chapel Bridge (Završavanje 1 Grand Tour Eventa [MORA SE ODGLEDATI VIDEO IZMEĐU EVENTA!])
Indy - NASCAR Pit Stop (Dostupna sa 2.0 updateom)

Također evo i linkovi za dva vrlo dobra tutoriala o Photo modu s GTPlaneta

http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=137684
http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=131913


Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #5 u: Prosinac 19, 2011, 18:31:13 »
A evo i nekoliko mojih fotki koje sam okinuo još na samom početku igranja ove igre.Foto s Focusima je iz jedinog pravog Sesonal Eventa koji je imao restrikcije a samim tim i smisao.Fotografija ovjekovjećuje trenutak kada s mojim ST-om nakon nekoliko sati neuspješnih pokušaja , napokon uspjevam preteći RS-a . I svaki put kad pogledam ovu fotografiju prisjetim se koliko sam svog vremena , živaca i truda uložio u taj event i svaki put mi je žao što su takvi eventi s restrikcijama nestali iz igre.Također , pogled na tu fotografiju u meni izaziva i osječaj ponosa jer mislim da nema baš previše  igraća ove igre koji su to uspjeli (bez skida), a veliki plus je i što sam u tom eventu naućio tu stazu.Na kraju još jednom , velika velika šteta što SE nisu ostali takvi teški kao na početku , jer bi im se trajnost značajno produžila






« Zadnja izmjena: Prosinac 19, 2011, 18:34:19 od KimiHR »

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #6 u: Prosinac 19, 2011, 19:42:31 »
Posebno dobra mi je druga po redu,s focusom WRC, kako je lik sa GTP-a rekao fotorealisticne aweCH

Evo mog doprinosa:


Slika je nastala u special eventu, grand touru u toscani.
Puno puta sam to ponavljao i trazio sekunde da stignem tu Scuderiju prija kraja.
I onda, kada sam ju stigao, odlucio sam taj prelzak zadrzati zauvijek. Jos je efektnija kad je lambo( ja ) iza jer onda vama koji gledate, slika ostavlja dojam neceg zivog i ne znate sto ce se dogoditi u sljedecem trenu. Koristio sam jedan efekt za potamnjenje pozadine.

Sad me slika podsjeca na neki cover TDU-a, gallardo i ford GT :D
« Zadnja izmjena: Prosinac 19, 2011, 19:56:08 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #7 u: Prosinac 20, 2011, 19:40:32 »
Evo mog doprinosa:


Slika je nastala u special eventu, grand touru u toscani.
Puno puta sam to ponavljao i trazio sekunde da stignem tu Scuderiju prija kraja.
I onda, kada sam ju stigao, odlucio sam taj prelzak zadrzati zauvijek. Jos je efektnija kad je lambo( ja ) iza jer onda vama koji gledate, slika ostavlja dojam neceg zivog i ne znate sto ce se dogoditi u sljedecem trenu. Koristio sam jedan efekt za potamnjenje pozadine.

Sad me slika podsjeca na neki cover TDU-a, gallardo i ford GT :D

 aweCH thumbs1
trebo bi ja par slika okinut  :D

Offline Cole™

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #8 u: Prosinac 20, 2011, 20:34:03 »
Super slika. ^^
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #9 u: Prosinac 20, 2011, 21:30:50 »
Tnx ljudi.
Evo iste takve bez tog effecta:
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #10 u: Prosinac 22, 2011, 18:13:35 »
evo par novih  ::)



Offline Zg_freak

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #11 u: Prosinac 22, 2011, 21:51:59 »
What do you think?






Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #12 u: Prosinac 23, 2011, 00:24:09 »
1. Dobra, samo  sto sam naginjo glavu i pritom iskrivio vrat ^-^
2.Fina, detaljna, mozda da si ga namjestio kako gleda na eau rouge...
3. Sve za 5+, jedino sto ti se auto ne istice zbog boje :)
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #13 u: Prosinac 27, 2011, 00:07:44 »
evo malo provozao ovaj prelijepi Dodge (crveni) ::)
hebeno izgleda i super se vozi,neznam samo koji je bolji ovaj novi ili taj stari :)







Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #14 u: Siječanj 05, 2012, 14:25:20 »
Jucer zbog dosade krenuo malo driftat i totalno se navukao dok sam pogodio setup koji mi odgovara. Ova supra je jako zabavan auto za dorifto. Evo par slika da ozivim malo temu, nista specijalno...