Autor Tema: Gran Turismo 5 Photomode  (Posjeta: 199486 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vitez1601

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #330 u: Srpanj 14, 2012, 09:23:18 »
Jaguar E-Type u kneževini...



Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #331 u: Srpanj 14, 2012, 20:14:46 »
Lamborghini Murcielago LP 670-4 SV @Spa-Franchorchamps







Nisam siguran koja je bolja od zadnje dvije, pa sam odlučio staviti obje. Iako je AWD, prekrasno bokuje na SH gumama šofe1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #332 u: Srpanj 14, 2012, 20:26:15 »
Uuuu, sjajne slike  thumbs1

Osobno mi je bolja druga od ove dvije, a prva fotka je ispala tako da me strašno podsjeća na onu dugu (zadnju) ravninu Nordschleifea  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #333 u: Srpanj 14, 2012, 21:42:39 »
Hvala ti Shimmy thumbs1
Moram pohvaliti i Vitezov rad, dobro slika, a nadam se da tako i vozi kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #334 u: Srpanj 14, 2012, 21:51:07 »
Dobro slikate svi, više ili malo manje, kak koji put - logično :)
Pohvale za sve prethodne postove sa slikama...
Samo napred sa umjetničkom dušom u sebi  sm1jeh
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Vitez1601

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #335 u: Srpanj 15, 2012, 11:55:17 »
Dogzy, ne nadaj se previše... kadt1kažem

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #336 u: Srpanj 15, 2012, 16:00:39 »
DDR Leaf GT Academy 2012







« Zadnja izmjena: Srpanj 15, 2012, 16:10:33 od Dooms_Day_Racer »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #337 u: Srpanj 15, 2012, 16:22:30 »
druga  hug1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline rima706

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #338 u: Srpanj 15, 2012, 19:00:51 »
DDRu! Ti bi trebo samo straznjice slikat cer1njo, vidim da ti to najbolje ide. I prva je dobra thumbs1

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #339 u: Srpanj 16, 2012, 00:52:44 »
heheh tnx  sm1jeh

@rima no pun intended jel?  kadt1kažem

enivej





« Zadnja izmjena: Srpanj 16, 2012, 00:54:58 od Dooms_Day_Racer »

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #340 u: Srpanj 16, 2012, 20:28:50 »
@DDR
Hrabar potez za zlatnog leafa kadt1kažem Da sam na tvom mjestu, napravio bi si kopiju gold chrome boje. Inače, predzadnja mi je super.
Honda- prva je, ono, mamohebački ;D

@SVI ( incl. me)
Molim Vas, Vi koji koristite imgur, da kad kliknete na opciju copy to msg boards ili kako se već zove, UVIJEK ODABERETE LARGE THUMBNAIL, radi toga da ne opterećujemo forum s ogromnim bandwithom. Slike s large thumbnailom su zapravo iste veličine kao i ove original image, a otvaraju se odmah, za razliku od ovih koje ipak trebaju određeno vrijeme da se otvore.

Pronašao sam svoju novu omiljenu boju shy1 Gran Turismo blau ave1





« Zadnja izmjena: Srpanj 16, 2012, 20:30:26 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #341 u: Srpanj 17, 2012, 00:04:52 »
tnx DogZy,ma imam još jednu Gold Chrome  ;D
to se moram Kimiju zahvalit još jednom  hug1

enivej:
Najdraža verzija ovog fascinantnog lotusa  ;D





i jedan TVR




« Zadnja izmjena: Srpanj 17, 2012, 00:28:05 od Dooms_Day_Racer »

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #342 u: Srpanj 17, 2012, 01:12:41 »
Ma nema na čemu DDR.

Foru sa slanjem i kopiranjem save fajla na/sa USB-a valjda znate , ali ako ne evo ukratko.
Morate imati još jedan account na vašem PS3 nazovimo ga B , a ovaj glavni nek se zove A.Trebate poslati i Friend request s jednog na drugi.Recimo da DDR hoče nagomilati Gold Chrome boju , prije slanja na accountu A če u Save Data Utility kopirati Save Fajl GT5 na USB stick (S PS3na USB).Zatim uđe u igru i pošalje boju na svoj B account , pošto ima samo jednu tu boju , izađe iz igre i zatim kopira Save fajl ali ovaj put sa USB-a na PS3.Kada ponovo uđe u igru boja će opet biti tu , ali će je dobiti i na svom B acountu.Ako mu se da, može ponovo poslati boju na B pa ponovo izaći i kopirati fajl sa USB-a na PS3, i tako može poslati 5 boja što je limit slanja za jedan dan.

Nakon toga pređe na svoj B account i pokupi poklone koje si je poslao s A.Sada si svaki sljedeči dan može slati 5 boja sa B accounata na A na isti način kako sam opisao gore.Dakle prije slanja sa B accounta će napraviti kopiju Save date na USB , pošalje 5 boja na A , izađe i kopira Save sa USB-a na PS3.Na B accountu će opet imati 5 boja ali će primiti 5 boja i na A accountu.

Istu stvar možete raditi i sa level ili birthday karticama , s tim da dnevno možete poslati samo jednu.Muzejskih kartica možete poslati 5 , kao i sirena.Kaciga i odjela  možete dnevno poslati neograničen broj, s tim da u Gifts onoga koji prima može stati maksimalno 50 itema pa ne možete slati dok taj ne pokupi te poklone.

I na kraju upozorenje !!!!!
Konzola će Save Data na USB uvijek spremiti na isto mjesto, ne možete na jednom stiku imati 2 SD različitih accountova.Zato dobro pazite šta i gdje kopirate , da vam se ne desi da recimo Save fajl B profila koji je na USB-u kopirate na PS3 dok ste na A profilu.Dobro , nakon zadnjek updatea u Save Data Utility postoji i backup save data pa se stvar može popraviti.Backup Save Data nemojte nikada kopirati na USB niti previše prčkati po njemu radi sigurnosti.Također , nakon što ste napravili kopiju na USB-u i poslali iteme na drugi profil , odmah čim izađete iz igre kopirajte sa USB-a na PS3 da ne ostanete bez itema .

Ovo sve možda izgleda komplicirano , ali u biti je poprilično jednostavno
« Zadnja izmjena: Srpanj 17, 2012, 01:20:56 od KimiHR »

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #343 u: Srpanj 17, 2012, 01:19:24 »
enivej kak sam napiso i u GT5 temi,ako imate boje koje vam netrebaju ja skupljam pa mi slobodno šaljete  kadt1kažem

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #344 u: Srpanj 17, 2012, 01:23:14 »
Ja sam neki dan izbrisao tristotinjak komada .
Nema frke poslat ću ti kad se prisjetim