Autor Tema: Gran Turismo 5 Photomode  (Posjeta: 190898 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #225 u: Lipanj 08, 2012, 14:28:23 »
stvarno auto me iznenadio,nadogradio sam mu sve manje više i onda malo prčko po settingsima...još ovaj bodykit koji mu jednostavno daje taj neki brutalniji izgled...po meni čuje se odlično,ide max. 245 km/h,probo sam i druge hybrid automobile i ovako je to:
-Honda Insight je najbolja,nije najbrža to pripada CR-Z ali je odličan filing  ;D

-CR-Z je zvijer full tunirana ali to i očekuješ od nasljednika onakve legende  kadt1kažem

-Prius je sr*nje...ništa na njemu nije dobro,od brzine,izgleda handlinga,ništa...

-Mitsubishi i-Miev nema ništa pretjerano za tuning ali možeš mu smanjit težinu i onda je baš onak mali električni autek koji nejde pretjerano brzo...

-Tesla "usisavač" Roadster isto tako nema ništ za tuning ali i inaće ide oko 200 km/h pa ono...

evo još tri random slike  ;D








Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #226 u: Lipanj 08, 2012, 14:38:38 »
probo sam slikat al iz nijednog kuta se ne vidi dobro,uglavnom umijesto zadnjeg sica ima velki ekran,nekoliko zvučnika i fat PS3 ispod TV-a  thumbs1

To standardno? A koji je to auto uopće?

Nego, Honda ispred Golfa, to mi se sviđa  kuul
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #227 u: Lipanj 08, 2012, 14:52:22 »
jest,to ti je High End Performance G37  thumbs1
a ćuj nemre mi sad stock Golf V ić 245 na sat...iako je išo  ;D

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #228 u: Lipanj 08, 2012, 16:20:52 »







Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #229 u: Lipanj 08, 2012, 16:27:08 »
Tražim ovo za Play Station i nemrem nać  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #230 u: Lipanj 08, 2012, 16:36:10 »
@ Shimmy
bolje ti je.da pocnes traziti pravi play station, a ne... kadt1kažem

@DDR
Very nice, prva je super, a i druga. Tek sad vidim XKR  thumbs1

@s2000
Vidim da si vjezbao pa nam sad pokazujes misice. Priznaj, koliko serija trbusnjaka za ovakav four pack? thumbs1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #231 u: Lipanj 08, 2012, 17:26:06 »
Ma nisam nista vjezbao  cer1njo , dobri auti,dobre fotke  p1va

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #232 u: Lipanj 09, 2012, 17:51:28 »
evo 3 oldtimera  thumbs1

stara Corvetta





Alpine 1600S





Nissan Pao





Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #233 u: Lipanj 09, 2012, 18:23:44 »
Seksi Alpina i bad ass Pao cer1njo
Alpina je baš super.







Zadnja serija s Alfom 8C. Sad će biti posta nekih tjedan dva, nema više slika, ali imate ovdje u poveznici moj album pa prošvrljajte kadt1kažem

DomagojDozet's uploaded images - Imgur
« Zadnja izmjena: Lipanj 09, 2012, 18:26:01 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #234 u: Lipanj 09, 2012, 18:29:12 »
@DogZy
Ove fotke sa Clio V6  su mi super,jel to bila sezonska utrka,cup ili druzenje vikendom?

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #235 u: Lipanj 09, 2012, 18:40:08 »
Alfamanija poharala forum  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #236 u: Lipanj 09, 2012, 18:59:27 »
ma Alpina ima baš neki ugodni handling  ;D
Pao je car  thumbs1
dobra mi je ova Prva s Alfom  sm1jeh
a evo malo Dodge power








Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #237 u: Lipanj 09, 2012, 19:33:18 »
Prve tri su ti dobre, na zadnjoj ima malo previše svijetla kadt1kažem I sviđa mi se što si uzeo Mt. Aso kao stazu.

@s2000
Prvenstvena utrka, vozili bez ABS-a po Nurbu, i još po noći. To mi je bila jedna od najdražih utrka jer nisi znao tko će završiti prvi. Vodio sam jedno vrijeme ali nisam išao u boks( vozili smo 7 krugova s CS kadt1kažem) i onda me Safety počeo stizati. Prestigao me u 6om krugu a iza mene su ostali toni i iced. Bilo je neizvjesno do one velike ranine u zadnjem krugu kad su me obojica prestigli. Zbilja klasna utrka thumbs1

@Shimmy
Slijedi 156 3.2, 147 GTA, GTV i Brera tjunirana da izgleda što više kao TI sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #238 u: Lipanj 09, 2012, 19:37:19 »
@DDR - što je ovo Stig sa GT bojama?  ;D

@DogZy - nadam se da je barem neka od njih premium  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #239 u: Lipanj 09, 2012, 19:44:10 »
Brera je premium. Već sam ju bio stavljao u temu, negdje 4-5 stranica ovdje. Od ovih ostalih ću se pobrinuti da stvarno izgledaju premium jer to zaslužuju. Bit će izazov kadt1kažem
E da, zaboravio sam ti reći da ima i ona TZ 2 Carozzata, ali nemam 10 milja credita da ju kupim. Trenutno za nju skupljam pa će biti fotosešna s njom shy1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.