Autor Tema: Gran Turismo 5 Photomode  (Posjeta: 192831 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #285 u: Lipanj 24, 2012, 18:25:57 »
stariji općenito,po meni bolje izgleda i općenito je bolji osim u zavojima  thumbs1
al dobro ovaj crveni je GT-R SpecV il kak već, a plavi je Black Edition il kak već  sm1jeh
inaće iznenadio sam se kad sam vidio da SpecV može potegnut dobrih 295km/h  šofe1

enivej,predivna stara Alfa  sm1jeh





i Zonda C12





doughnuts sa Zondom  ;D


Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #286 u: Lipanj 24, 2012, 19:34:04 »
Lijepe su mi prva s Alfom i druga sa Zondom thumbs1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #287 u: Lipanj 24, 2012, 21:01:49 »
danke  sm1jeh

evo sad najbrži S2000 u igri...







i DDR 458 Italia






Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #288 u: Lipanj 25, 2012, 18:45:03 »
Italia... savršena  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #289 u: Lipanj 25, 2012, 22:36:05 »
danke,malo sam ga khm tuniro  ;D
izgleda da sam potrošio sve slike  hmm morat ću ih još napravit  ;D

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #290 u: Lipanj 27, 2012, 20:53:35 »
Novi stari Scion FR-S thumbs1







Ako ste zaboravili kao ja kako se downloada auto  ;D, u prvom izborniku imate Downloadable content kadt1kažem. Auto ni po čemu poseban jer je identičan Toyoti 86 GT ali ima lijepu boju, pa sam ga odlučio slikati na Mt. Asou.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #291 u: Lipanj 27, 2012, 22:38:13 »
i tako oni nama daju još jedan auto u zasad jedno 5 verzija  kava1

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #292 u: Lipanj 28, 2012, 06:21:54 »
Da vozite iz kokpita vidjeli bi da nije identičan. Scion ima volan na ljevoj strani , Toyota na desnoj  sm1jeh

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #293 u: Lipanj 28, 2012, 07:11:38 »
Vidio, ali nisam primijetio kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Vitez1601

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #294 u: Lipanj 28, 2012, 15:23:09 »
ovo je plod jednog dosadnog popodneva...







Dali vam se sviđa??? thumbs1

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #295 u: Lipanj 28, 2012, 15:47:01 »
Dobar je Mustang i Pontiac GTo, ali ostalo tako tako. Moraš stisnuti fokus( kocku) na auto da ti bude ljepša i oštrija slika. Pogledaj sad narančastog Challengera ili npr., Mclarena F1 kadt1kažem. Nije loš niti Nissan. Možda da si ga još izbliza slikao i iz više kuteva, ali ok. Ovo je dobronamjerna kritika thumbs1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Vitez1601

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #296 u: Lipanj 28, 2012, 16:30:54 »
poštujem to, a ovo za fokus nisam znao
hvala!

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #297 u: Lipanj 28, 2012, 21:55:51 »
Japanski legendarni supercar 60ih, Toyota 2000 GT kadt1kažem






You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #298 u: Lipanj 29, 2012, 11:53:30 »
klasik a isto nije premium  hmm
meni su zanimljiviji ti stari standard auti nego većina premium,ono odem u dućan sa rabljenima i pokupujem sve staro  ;D
sad kad mi je došo R&C HD malo mi je teško nać vremena za GT5 a tolko auteka imam za slikat  hmm

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 Photomode
« Odgovori #299 u: Lipanj 29, 2012, 16:13:26 »
Meni bar , standard auti su veći misterij nego ovi premium .Mislim , premium aute uvijek možeš kupiti u Dealershipu pa samim time i nije nekakav problem za nabaviti ih, dok za određeni standard auto uvijek moraš gledati u Used Car Dealershipu jel ga ima il nema , što mi je baš močna stvar u igri.

Jedino mi je žao što se u tom UCD ponekad ne pojavi automobil s 0km kao što je to bilo i u GT4 ,to mi bila jebačka fora za te standard aute.
« Zadnja izmjena: Lipanj 29, 2012, 16:30:12 od KimiHR »