Autor Tema: Smartphone igre  (Posjeta: 22463 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Smartphone igre
« Odgovori #15 u: Travanj 14, 2013, 13:02:55 »
Jucer je dosao na android platformu update sa dva nova vozila-Chevrolet Cobalt SS i Camaro ZL1. Cudno mi je kako je u igri prisutan jos jedan Chevrolet, Corvette ZR1, kojeg prije nije bilo u igrici. Nije ni u dealershipu prisutan... Vjetojatno ce doci u nekom sljedecem updateu.

Novi update je donio i novi event, Hunter. Dodana su jos 3 natjecanja u kojima su prisutna ova dva auta. Sitnica poput brzine loadanja u igri je poboljsana, igrica ne trza kao prije i malcice su prominjenjene performanse nekih auta.

Igrica je jos bolja, stvarno je uzitak sad voziti GT3RS 4.0 po Bathurstu! Detalji u kabini su fascinantni, fizika je strasna a okolis i staza su melem za oci.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

Odg: Smartphone igre
« Odgovori #16 u: Travanj 14, 2013, 13:13:32 »
Nisam sada već dugo igrao.
Ima li kakvih promjena u izvođenju? Mene mučio podosta FPS drop.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Smartphone igre
« Odgovori #17 u: Travanj 14, 2013, 13:23:57 »
Na mom mobitelu (HTC Rhyme) jos nisam osjetio frame drop kakav je bio prije. Naravno, dogodi se i dalje, ali je gotovo nezamjetan.
S tim da jos nisam igrao endurance event od novog updatea, tamo sam dozivio najgori fps drop ikad. Cijelu trku bi vozio na mozda, mozda 7-8 fpsa. To se desavalo kada bi se napravila kolona AI debila koji su vozili 20 kmh i kada bi ih pretekao, onda bi se igrica gotovo smrzla jer bi auti iza samo nestajali ;D
Ne znam jesi li i ti imao takvih problema?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

Odg: Smartphone igre
« Odgovori #18 u: Travanj 14, 2013, 13:27:30 »
Nisam.
Inače vožnja nekom dobrom pilom po Bathurstu je jebeno wow.
Igra je toliko impresivna da bi se mnogi razvikaniji naslovi poput Shifta i Shifta 2 mogli sakriti u mišju rupu pored igre na mobitelu.

 kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Smartphone igre
« Odgovori #19 u: Travanj 18, 2013, 19:24:51 »
Nakon ohohohohohoho sati provedenih u igri
, igra mi je dosadila. Postala je repetitivna i vise mi nema smisla vozoti evente jer lova koju zaradujem u njima je bas premala za kupnju kakve ezoterije tipa Koenigsegsgesgegsggsesgeg.

U ovih mjesec dana sam odigrao dosta i naigrao se, taman mi je dobro doslo da igram nesto nakon neigranja pola godine. Sto je zapravo lose, igranje je doslo u krivom trenu, skola i te stvari. Sva sreca da me sad polako pusta igrica.

Jedini cilj koji imam sad u igri je skupiti jos 200 tisuca cr. da kupim konacno moj auto iz snova, koji god to bio- Zonda F ili McLaren F1. Danas sam dosao u fazu kad sam shvatio da ce mi imanje takvih skupocjenih auta biti zapravo lose, tj. bit cu minusu konstantno, jer je odrzavanje skuplje od premija koje dobijes prilikom pobjede u jednoj utrci...

Igra je jako dobra, nije odlicna. I pravu cu recenziju igre napisati ovaj vikend. Bas mi se pise, a i bit ce zanimljivo... p1va
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Smartphone igre
« Odgovori #20 u: Lipanj 27, 2013, 15:17:26 »
Colin McRae Rally™

Valjda će doći i za Android... šofe1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Smartphone igre
« Odgovori #21 u: Lipanj 27, 2013, 18:55:11 »
da bar da bar  ave1 ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Smartphone igre
« Odgovori #22 u: Lipanj 27, 2013, 19:28:18 »
Ja se moram brinuti hoće li mi moći radit na mom mobu, a ti, a ti ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Smartphone igre
« Odgovori #23 u: Lipanj 27, 2013, 19:55:45 »
 :P shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Smartphone igre
« Odgovori #24 u: Kolovoz 13, 2013, 14:56:27 »
CSR Racing

Igram igru već jedno tri dana (u noćnoj ili točnije 4 sata) i nevjerovatno mi je koliko je dosadno zarazna, u igri potoji samo drag race, ali je sustav napredovanja i AI dosta izazovan, pa nepostoji šetanje kroz igru. Malo varam (kada potrošim tank bezina, skoknem promjenit datum za jedan dan i vratim se u igru), jer mi se stvarno neda čekat te silne minute. Treba pogledat dal to isto funkcionira i sa Real Racingom 3?! U nastavku pogledajte kako igra izgleda.

CSR Racing na Galaxy S3
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Smartphone igre
« Odgovori #25 u: Kolovoz 13, 2013, 17:13:58 »
Ne čini mi se zabavno cijelo vrijeme stiskati samo jednu "tipku" - upshift  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Smartphone igre
« Odgovori #26 u: Prosinac 09, 2013, 00:53:53 »
Trenutno real racing 3 I deer hunter 2014
Sad mogu se I ja baviti ovakvim stvarima jer imam adekvatan mobilni komunikator :D

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk


Offline DogZy

Odg: Smartphone igre
« Odgovori #27 u: Prosinac 12, 2013, 22:49:07 »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Wulf

Odg: Smartphone igre
« Odgovori #28 u: Prosinac 13, 2013, 23:50:50 »
To sam ćuo da dolazi na fonove, ali samo za ajfon?  jaad
well fuck you gamedevelopers

Offline SuperVeloce

Odg: Smartphone igre
« Odgovori #29 u: Rujan 21, 2016, 13:00:32 »
Igra li neko NBA Live Mobile?