Autor Tema: The Witcher 3: Wild Hunt  (Posjeta: 161945 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline LukaM 110

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #255 u: Svibanj 12, 2015, 18:04:02 »
Pa znam, mislim, pametno je da se od leakova obrane izostavljanjem dijelova koda. Sam kažem da je šteta kaj su ih na kraju sjebale neke sitne trgovine.

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #256 u: Svibanj 12, 2015, 18:10:40 »
 cer1njo  fpalm1

KLIK

nakon 30 stranica prepiranja oko downgradea na guru3d forumu, situacija se koliko toliko smirila, ali dolazi novi član, (reko bi stari sa novim računom i mora ponovno počet sa tom diskusijom)  cer1njo  ave1

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #257 u: Svibanj 12, 2015, 20:41:29 »
The Witcher 3: Wild Hunt PS4 gameplay and impressions
"one of the greatest open worlds that we ever seen"

The Witcher 3: 5 observations from the full game

"Fantasy RPGs tend to be melodramatic, to the extent that some of their darker themes are obscured by the usual hoity-toity thee-and-thy nonsense. Skyrim, Dragon Age: Inquisition and Pillars of Eternity all take place in worlds where humankind’s very existence is at stake—and all manage to create some semblance of tension—but they’re not dark. They feel whimsical next to The Witcher 3."

"Mood is where The Witcher 3 really shines: the weather effects, the wind in the trees, the boggy dirt roads and tumbledown cottages… none feel programmed or designed."

"Those familiar with The Witcher 2 will know this, but it’s worth mentioning for everyone else: Geralt is a big, cumbersome, burly old lunk. If you’ve poured hours into Dragon Age or Souls games of late, it’ll come as a rude shock."

"You don’t get XP for merely slaying enemies: you’ll get it for quest progress. The progression system is a bit unusual too—you have a wide range of trees to upgrade, but each tree needs to be equipped."

"This is a game meant to be played slowly and savoured, and if you do so you’ll find that later on, when you really need potions and crafting supplies, you’ll have them because you spent the time getting to know your world. "


Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #258 u: Svibanj 13, 2015, 00:00:01 »
The Witcher 3 Wild Hunt Review (PS4 1080p gameplay) - VideoGamer - igra izgleda jako ljepo na PS4..
Iznenađujuće kvalitetan video za jubito sindrom, (neznam dali je samo meni ali na Firefoxu mi ne izgleda ni približno dobro kao u Chromeu)...

Šteta šta nema ni jedne recenzije za PC verziju! Tragikomično, do neki dan nije postojo PS4 video, a sada nema niti jedne PC recenzije...

Geralt u faci izgleda fantastično!



Pogledajte video jer zbilja prikazuje kako igra odlično izgleda na PS4 konzoli; samo i ovdje spominju da ta verzija ima veliki problem sa framerateom...
____________

Ubit ću 250 sati u ovoj igri!
Prestat ću vozit biciklu, bacit mobitel u smeće i tako to...
I već ću sada reći da je ovo moj GOTY...

Offline Luckyluke

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #259 u: Svibanj 13, 2015, 00:10:58 »
Fuck, jel ovo na 2:07 ono iz jedinice u VI. chapteru kad se boriš sa Skojatelima ? Ovo ako ništa drugo ću odigrat zbog referenci na jedinicu.  ;D Mogo bi uskoro do ADM-a po još 2 gige rama-a, bože samo daj da radi... grafika mi nije bitna.

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #260 u: Svibanj 13, 2015, 00:15:53 »
Ti si na GTX 560 TI?
Ma ja mislim da će ti radit... Ali obavezno 6+ GB memorije!
Ovo su objavljeni sys req; u međuvremenu se je dosta toga promjenilo u razvoju i znam da se u gamestar.de preview spominjalo da je prije GTX 980 vrtila igru na kakvih 30 FPSa, a u novijem buildu je uglavnom bilo zaključano na 60...

Offline LukaM 110

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #261 u: Svibanj 13, 2015, 16:48:59 »
The Witcher 3 - The Map From End To End - YouTube


Izuzev jedara u Oxenfurtu koja nestaju kada su još u vidokrugu, izgleda apsulutno nevjerovatno. Novigrad izgleda bolesno impresivno.

Navodno će framerate biti bolji po izlasku..
http://twitter.com/Marcin360/status/598190303250612225
Nadam se da su ga stabilizirali kolko je to moguće.

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #262 u: Svibanj 14, 2015, 11:16:37 »
Pogled na igru od "običnog tipa" koji je na istoku nabavio igru "preko reda"


Vrijeme izlaska igre:

The Witcher 3: Wild Hunt will be officially released and unlocked on May 19, at 1:00 AM CET (Warsaw time), i.e:
May 18th, 4.00 pm PT (Los Angeles)
May 18th, 7.00 pm ET (New York)
May 19th, 00.00 am BT (London)
May 19th, 2.00 am UT (Moscow)
May 19th, 8.00 am JT (Tokyo).
_______________________________

Plus detalji nakon šta sam pogledo IGN PC stream, (gdje su bila dva čovjeka iz CDPRa)...

- lvl cap u igri je 50; IGN i Gamespot recenzenti su nakon stotinjak sati bili na kakvom 35 lvlu
* nešto su spominjali da se može još više razvijat, ali nisam baš ubro jer sam radio nešto treće
- na većim težinama neprijatlji su više agresivni i imaju veći dmg
- nema lvl scalinga
- svijet djeluje jako razrađen, živ i detaljan, (pod detaljan ne mislim na grafiku); zanimljivi sidequestovi i odlični razgovori
- na konju u trku odsjeć glavu tipu na putu, odlično!
- možeš ubit patku i kokoš bez da cjelo selo krene u hajku za tobom!!
*gg 10/10 preorder
- PS4 verzija izgleda odlično, ali PC izgleda dosta bolje, (no shit Sherlock)
- PS4 verzija će imati photomode, (valjda će imati sve verzije)
- day one patch ispravlja male bugove i donosi optimizaciju na sve platforme; trebalo bi popravit ono na šta se žale kod PS4 verzije i problematičnog FPSa, ali neznaju koliko

Gospon Geralt u PC verziji pod video kompresijom:
*bez famozngo hairworksa


Gospon Geralt u PS4 verziji pod video kompresijom:


Detaljan dizajn NPCa... Ovaj je sa jednog sidequesta, ali sam isključio zvuk da mi ne "spojlaju", ali uglavnom parali su se od smjeha


Par settings opcija iz PC verzije na kojima su igrali, ostale nisam uhvatio

Offline Praetorian

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #263 u: Svibanj 14, 2015, 11:22:08 »
Ovo mi se cini dobro kad kaze da neka mjesta stuju neka cudovista poput boga. Bas me zanima kad ubijem to cudoviste, kakve ce bit reakcije seljana.

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #264 u: Svibanj 14, 2015, 11:36:21 »
Sumanjam da će biti nešto previše razrađeno i po tome pitanju...
Iako svi govore da je sve nevjerovatno povezano i detaljno, (ne vizualno detaljno)...

Ali bitno da mogu kokoške klat po selima i gradovima bez mogućnosti odmazde seljaka ;D

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #265 u: Svibanj 14, 2015, 19:06:17 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #266 u: Svibanj 14, 2015, 20:29:46 »
Kako hoćem! Ovo bi mogao biti stvarno najbolji WItcher a samim time meni i među najboljim igrama, ako ne i najbolja ikad.

I stoga neću čitati BAŠ nijedan dojam od vas sretnika koji ćete sad igrati, par mjeseci, dok si ne zaradim i kupim neku mašinu za ganjati ovo. Tako da, bojkotiram temu kad izađe  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #267 u: Svibanj 14, 2015, 20:41:04 »
Fantastičan trailer!
Pokrivene bitne stvari u njemu - korištenje napitaka, obrambenih i ofenzivnih "signova", Witcherov medalion, korištenje novog oružja u igri - crossbow itd...
Inače to u traileru je Bruxa dok znamo da se je u Witcher 1 opening cinematicu Geralt mučio sa Strigom
Nisu samo nabacali borbu i to je to... Sve su ljepo pokrili, a malo i ima notu W1 intor trailera...
A muzika je fantastična! Kada ju otruje i krene dovršit, plus suza na kraju...

Offline blowfish

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #268 u: Svibanj 15, 2015, 11:37:18 »
The Witcher 3: Wild Hunt - Launch Cinematic

Mother of god! Pokušavam izbjegavati video materijal prije igre, a oni mi rade ovo  cry1
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline LukaM 110

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #269 u: Svibanj 15, 2015, 12:06:38 »
Cinematic je izvrstan, brutalan baš kao što treba biti. Jedino kaj me smeta je činjenica da nisu u stanju u dva cinematica za redom koristiti isti model Geralta. Pogotovo kad se uzme u obzir da sve cinematice radi Platige Image pa stvarno ne vidim razlog zake stalno model prerađuju. Volio bih vidjet neki kratki film, tak 20 min - pol sata, da naprave.
Zanimljivo je da se na početku vidi Novigrad po noći, ali grad prema kojem jaše na kraju nije Novigrad. Moguće da je Tretogor i stvarno izgleda super, samo mi nije jasno jel to sad neki tease ili...