Autor Tema: The Witcher 3: Wild Hunt  (Posjeta: 162069 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline LukaM 110

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #360 u: Lipanj 12, 2015, 23:46:33 »
Ps4

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #361 u: Lipanj 14, 2015, 16:48:10 »


Bloody Baron mi totalno baca na Robert Baratheona iz Game of Thornesa... Stav, razgovor, cuga...


Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #362 u: Lipanj 14, 2015, 20:11:31 »
Tipični problem!


Offline Thergothon

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #363 u: Lipanj 14, 2015, 20:29:06 »
Dark Souls je zastario, Bloodborne je sada u modi!

Offline Deadwalker

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #364 u: Lipanj 14, 2015, 22:51:40 »
 cer1njo

Offline Thergothon

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #365 u: Lipanj 22, 2015, 21:04:18 »
Do kraja tjedna mi valjda stiže, bila je povoljna cijena pa da privedem i tu priču kraju.

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #366 u: Lipanj 22, 2015, 21:37:53 »
Vjerovatno bi ti bilo pametno da sačekaš 1.07 patch, (za konzole možda 1.06 jer kaskaju jedan broj ako se ne varam)
Trebao bi popeglat dosta stvari...

Offline Thergothon

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #367 u: Lipanj 22, 2015, 21:46:03 »
Se zna kad dolazi?

Teško da ću čekati, ali se nadam da bude stiglo prije nego završim igru  cer1njo


Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #369 u: Lipanj 23, 2015, 21:00:16 »
@Praetorian, jesi došao na Skellige?
Ja rješavam questove kako me lvl vodi tako da sam već bio na Skelligeu i prije nego me je main quest tamo poslo.
Nesmije se ostat ispraznit cjeli Velen i onda doći lvl 25 na Skellige i biti OP!
Inače ta mapa izgleda kao druga igra, fantastično...





Inače kakvih 150 sati, nisam došao niti do drugog chaptera  ;D
Ali ja ne korisitm fast travel i obžavam čitat knjige u ovakvim igrama tako da se tu dosta izgubi...
Negdje 300 sati kada pređem, a to je.... Uf, jako puno!
« Zadnja izmjena: Lipanj 23, 2015, 21:02:33 od doktor1 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #370 u: Lipanj 23, 2015, 21:12:19 »
A kako djeluje taj open world u Witcheru? Kod mene je uvijek problem open worlda bio što se nekako izgubi osnovna nit i atmosfera zbog lutanja okolo i rješavanja side questova. RIjetko koja igra mi je uspjela zadržati onu svoju srž i ne dovesti monotoniju sa open world pristupom. Jel se Witcher tu dobro drži? OK, konkretno da pokušam predočiti što je meni dobro - Oblivion je usrao, Gothic 2 je to super izveo.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #371 u: Lipanj 23, 2015, 21:20:53 »
Witcher taj segment živog open worlda odrađuje odlično.
Ali ja igram drugačije, kao šta rekoh ne koristim fast travel, ne trčim samo rješit one upitnike koji se pojave po mapi već ih rješvam usput kako prolazim kroz određeno područje.
Questovi su odlično odrađeni - main quest prelazi u sidequest i slične pizdarije.
Pošto si ti Witcher i ti si - monster slayer - tj kolješ čudovišta za noce tih questova ima mnogo i baš zbog toga tko si ti ne djeluju da su tu samo da se nađu; to je tvoj posao i to radiš za novac. Često radeći neki quest krenem u drugi jer je znimljiv i onda se preko trećeg vratim na ovaj koji sam krenuo..

Ovako nešto kao CGI; obaviš jedno a to dovede do nečeg drugog...

The Witcher 3: Wild Hunt - Killing Monsters Cinematic Trailer - YouTube


A svijet ej abnormalno velik, detaljan i raznolik...

Beautiful World of The Witcher - YouTube


Iako jedna dionica main questa u Novigradu mi je bila dosadna no nakon toga opet sve krene na bolje; a uzevši u obzir da sam još u prvom vhapteru od njih tri sa main questom to i nije tako strašno...

Offline Praetorian

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #372 u: Lipanj 23, 2015, 23:18:58 »
Doktore ja sam jos u Velenu. Level 11 a skoro 40 sati igranja. hmm vec sad mogu na Skellige, al mislim da sam jos preslab za otic tamo. Ni ja ne koristim fast travel i to ni u  jednoj igri. 

Offline Luckyluke

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #373 u: Lipanj 24, 2015, 03:42:51 »
Doktore ja sam jos u Velenu. Level 11 a skoro 40 sati igranja.
Kak jbmu, kaj brojiš sunčane zrake il igraš  ?  cer1njo Ja sam sad na lvl 10 i 24 sata igranja. Uspio sam si složit da radi dobro sa 30 fps lock i sad uživam. Čovječe, ova igra guta vrijeme ko Batman RAM-e.  ;D Malo ovo, malo ono... ode 2 h samo tako da ni ne primjetiš. Došao sam do onog dijela sa Johnny-jem, dobio novi silver sword i konačno uspio riješit onu Jenny O' The Woods. Malo thunderbolta i pala je za čas kuja... A prije bi me izmatila u par udaraca. Dobro su napravili taj level scalling, fakat tjera na igranje.

Nisam do Skeligea došao, još sam na Velenu i nisam ga još full istražio, a tek oni upitnici i side questovi. Bit će tu dosta posla za napravit, ima odličnih lokacija, a jedva čekam da vidim taj famozni Skelige.

Btw pitanje, ima li kakav fix za sredit gammu ? Imam je skoro na maksimalno ali su mi sjene premračne. Na nekim djelovima je fakat slaba vidljivost. Nešto slično sam imao u Far Cry 4, ali su sredili to s patchem.

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #374 u: Lipanj 24, 2015, 09:20:38 »
Šta nisi ti reko da nećeš igrat "sa ružnom grafikom i lošim perofmransam" tako nekako  ;D