Autor Tema: The Witcher 3: Wild Hunt  (Posjeta: 161940 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #270 u: Svibanj 15, 2015, 12:09:53 »
Geralt sve mlade izgleda

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #271 u: Svibanj 16, 2015, 03:43:50 »
Idem i ovdje bacit izviđača...
Svi znate da sam grafička kurva.... Jesam...
ALI, GTA V i ovaj Witcher 3 zadovoljavaju moje apetite... Totalno... Odličan uradak od developer, pogotovo kod Witchera koji je imao "osam milijardi manji budžet" - nisam daleko!

Witcher 3 je dobio jebeni downgrade!, JE, kud koji mili moji, ali je.... I zbog ničeg drugog nego konzola, ZBOG NIČEG DRUGOG NEGO ZBOG KONZOLA!!
Ako će mi netko proturječit o razlogu downgrade neka slobodno krene;
Witcher 3 je izgubio geometriju radi užasno slabih konzola - tko ovo hoće proturječit nema jebenog pojma o tehnci, tako da znam da nitko neće srat osim možda manjamaxa....  kava1

Ni najamnje mi ne smeta taj downgrade! Niti najmanje! Igra i na PS4 izgleda super!

ALI
ALI
ALI

Ovo nesmijem napista nigdje drugdje nego ovdje, (a torca  ;D)
Konzola košta 400 eura!!!
Neki "kreten" će kupit GTX 980 / TITANA C ili GTX 970x2, (da koega tebe gledam :P)

Da imam GTX 970/ 980 karticu poslao bi mail nvidi po pitanju Witchera! Zažto sam ja dao novaca vrijednosti jedne konozole ako to ne mogu iskoristi!

I nemojte mi o nekoj PC Master race!!

PS4 prevladava i šamra sve sa prodajama i slično!
Ali neka meni developer koji obećava avione i kamione kaže zašto da ja dam 500$ za grafičku karticu, a ne da kupim PS4 i igram se "kao svi normalni ljudi"

Kao šta sam reko, Wtcher 3 izgleda odlično, bez obzira na ubijanje geometrije, ali da sam dao 500 eurića za grafičku karticu da tjeram Vješrtca i onda dobijem samo HBAO+ efekt...
Pa napuši mi se kurca developeru!!

Pa šta nisam u pravu??
« Zadnja izmjena: Svibanj 16, 2015, 03:47:18 od doktor1 »

Offline Nexus

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #272 u: Svibanj 16, 2015, 11:13:00 »
Ma neću ja ništa tebi  ;D
Meni to ne smeta jer nisam grafi kurva,ali normalno da volim kada igra lijepo izgleda.
Ionako me igra ne interesira previše jer nisam odigrao ni jedan nastavak,a oni su bitni za daljnje igranje.

Meni igra izgleda skroz dobro,al ok napisao sam na RB-u opširnije pa neću ovdje zamarati.

Doktore normalno da je grafika bitna i konzolašima :) što misliš zašto se prodaju konzole toliko?
Pusti dežurne trolove na forumima(to nije relevantno) samo što nije mi bitna, kao i drugima u tolikoj mjeri...neću gledati koliko ima stabala u daljini ili kakve su sjene jer to neću ni primjetiti u gameplayu,misiji,u pCARS-u tako da mi je pravo svejedno.
Neka igra lijepo izgleda i ja sam zadovoljan.

Offline blowfish

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #273 u: Svibanj 19, 2015, 11:44:28 »
Ne bih volio preuraniti s nekim komentarima, ali moram reći da me igra opako spustila na zemlju jučer. Igrao sam samo sat vremena, ali nisam mogao ne primjetiti neke stvari. Grafika je na razini dvojke, dosta razočaravajuća. Čitao sam zadnjih dana kako je loša, ali sam se nadao da ljudi seru bez pokrića i da će ipak biti dobra. Fizika je ko iz 2005., lik uopće ne djeluje ko da ima težinu. Skakanje kojem sam se toliko radovao izgleda ko na Super Mariju. Kažem, neću suditi dok ne odigram dovoljno, ali ovako na prvu malo razočaravajuće. Raznolikost svijeta i level dizajn su odlični kao što sam i očekivao  sm1jeh
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Luckyluke

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #274 u: Svibanj 20, 2015, 16:42:48 »
Ovi sistemski zahtjevi su se pokazali kao čisto sranje. Čitam dojmove da čovjek na i3 2120, 4 GB RAM, HD 6850 ugodno igra, ali naravno sa sniženim detaljima. Pa majku im jebem bezobraznu, skoro sam bezveze otišao po još dvije gige rama, a da se igrat i ovako. A i ovaj Betmen šta se preserava sa zahtjevima kladim se da ću ga igrat glatko ko i sve prijašnje. Nemre mi engine star 10 g. pravit probleme !

Za 2 sata mi se skine Witcher pa javim dojmove navečer.

Offline Cole™

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #275 u: Svibanj 20, 2015, 17:07:36 »
Jesi se ti sada rodio?
Pa apsolutno svi zahtjevi unazad pet plus godina nemaju veze s vezom.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline blowfish

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #276 u: Svibanj 20, 2015, 18:05:42 »
Evo mojih dojmova nakon 12 sati igre.

Čini se da je ovaj update ispravio neke stvari. Ne mislim na onaj day one patch već ovaj od par megabajta jučer. Ne znam je li moguće, ali nekak mi nakon toga grafički izgleda ljepše, vjerojatno placebo efekt :p

Sam svijet mi je fascinantan, pregolemo i predobro dizajnirano. Svi ti zaselci, špilje, šume... Stvarno impresivno. Novigrad ili druge veće gradove još nisam vidio, jedva čekam. Svijet je podijeljen u sektore, ali to mi ne smeta uopće s obzirom na to koliko toga ima i veličinu svega.

Usprkos tome što to sve izgleda dosta dobro, nisam mogao ne primjetiti neke detalje u animacijama kao što su facijalne ekspresije, simulacija vjetra, kosu i slično. Imam uključen hairworks, a kosa mu vijori u zatvorenom prostoru ko da tornado puše. Njihanje drveća je dobra ideja i sviđa mi se, ali izvedba je nula bodova - izgleda kao da se samo njiše lijevo-desno čitavo vrijeme nekom najosnovnijom animacijom. Radije bih da je drveće mirno umjesto ovoga.

Ali dobro, iako sam s te strane očekivao više, nije nešto što će me odbiti od igre.

Druga stvar, igra mi se čini poprilično teška. Počeo sam sa drugom najlakšom težinom i već nakon par questova sam počeo imati probleme. Onaj Botchling me mučio dobra 2 sata. Ili naletim na 3 obična drownera i spušim na njima skoro cijeli health. Sad sam smanjio na najlakše jer nemam živaca igrat svaki quest 2 sata, hoću uživati u igri. Znam, to je Witcher, ali ipak imam osjećaj da je dvojka bila lakša.

Treće (sad se ne sjećam više je li tako bilo i u dvojci), nije moguće izaći iz questa usred njega bez da loadaš neki prijašnji save i zgubiš vjerojatno dio progressa. Ne sviđa mi se takva "linearnost" ako su već išli na open world iskustvo. Pusti me da odem lutati kad hoću, nemoj me forsirati da pratim priču 90% vremena.

Priča je dobra. Nije nešto previše revolucionarno ali je ok za sad, kao i igra u cijelosti. Daleko od toga da je loša, poprilično sam se navukao i dobra mi je, ali mogli su neke stvari bolje odraditi.

Javim još dojmova nakon par desetaka sati  :P
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Luckyluke

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #277 u: Svibanj 20, 2015, 22:11:56 »
Unatoč skepsi i bolovanju od kompleksa jedinice moram reć da mi se sviđa trojka. Onaj povratak u Kaer Morhen na početku me je instant osvojio. Znači dizajniran je gotovo identično. Pa vidjet ponovno neke stare face...  hug1

Nisam se baš uhodao u combat ali djeluje mi duplo bolje nego onaj iz dvice koji mi je bio grozan. Igram na najlakšoj postavci i već su me vukovi uspjeli ubiti, moram se malo izpraksat. Dosta je teška igra, nema samo mač u ruke i protrčat. Grafički i na low izgleda zbilja dobro, lica likova su baš briljantna i užitak je gledati cut-scene i dijaloge. Čini mi se da Geralt ima više izraza lica kad priča, u dvojci je imao gotovo uvijek istu facu, bez puno emocija. Svijet mi se čini dosta velik, puno je detalja po gradovima, ljudi... Side questova na notice boardovima ima dosta, moglo bi se dosta sati utuć na ovo.

Vrti se igra na low postavkama oko 30 fpsa, stavio sam 30 fps limit da ne bude velikih dropova. Definitivno bi bilo dobro još malo RAM-a piknut.

Za sada dojmovi dosta pozitivni, vidjet ćemo dalje :)

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #278 u: Svibanj 21, 2015, 11:06:51 »
u dvojci je imao gotovo uvijek istu facu, bez puno emocija

Witcher nema emocija  dsmoker
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline the_prodigy

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #279 u: Svibanj 21, 2015, 11:19:27 »
To su od Max Payna pokupili :)
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline blowfish

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #280 u: Svibanj 21, 2015, 18:08:44 »
Još jedan patch, 240 MB. Kraljevi odgodili igru 7 puta i onda u 2 dana nakon izlaska pustili 3 patcha. Pa kaj ste radili u međuvremenu?  cer1njo
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Luckyluke

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #281 u: Svibanj 21, 2015, 18:24:02 »
Ovaj 1.03 patch mi je fino boostal performanse, sad se puno ugodnije da igrat.  hug1

Offline Cole™

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #282 u: Svibanj 21, 2015, 21:11:39 »

Još jedan patch, 240 MB. Kraljevi odgodili igru 7 puta i onda u 2 dana nakon izlaska pustili 3 patcha. Pa kaj ste radili u međuvremenu?  cer1njo

Al to apsolutno nista ne znaci ako je igra nakon toga bomba.
Kaj sa svim onim igrama koje ni nakon sest patcheva ne poprave nista, nego obrnuto.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #283 u: Svibanj 21, 2015, 21:52:50 »
taman dok ja nabavim hardver dostojan igre, bu sve popravljeno, možda i EE dođe  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline blowfish

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #284 u: Svibanj 21, 2015, 22:31:19 »
Al to apsolutno nista ne znaci ako je igra nakon toga bomba.
Kaj sa svim onim igrama koje ni nakon sest patcheva ne poprave nista, nego obrnuto.

Pa ne kažem da nije, samo mi nije jasno ak su uspjeli sad u 2 dana izbacit 3 patcha, zakaj nisu mogli to isto napravit prije izlaska ili barem sve u day one patchu? Nemoguće da su ovo sve popravke na zahtjev communityja u ovako kratkom roku.
All work and no play makes Jack a dull boy.