Autor Tema: The Witcher 3: Wild Hunt  (Posjeta: 162041 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #375 u: Lipanj 24, 2015, 12:01:20 »
Ther jel ti došla igra?

Offline Luckyluke

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #376 u: Lipanj 24, 2015, 12:07:34 »
Ma navuko sam se...  ;D Kažem, uspio sam zaključati na 30 fpsa i sad mi je dosta igrivo. Je da grafika nije najbolja al šta se može. Mogao bi si kupit sad u ADM-u još 4 GB RAM-a, sad je jeftinije nego ikad (140 kn za 2 GB pločicu) pa vjerujem da bi mi to dosta boostalo perfomanse, al vidit ću još, nisam baš pri parama trenutno.

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #377 u: Lipanj 24, 2015, 12:22:09 »
Meni sa novim 353.30 driverima na Win 10 igra radi fantastično; high/ultra + ini tweaks / AA / HBAO+ / Bloom / Lightshafts i zaključo na 35 FPSa; iako ću možda stavit lock na 33 jer zna past na taj broj...



Neznam dali si bio u Crookback Bogu, ali ako tamo preživiš sa FPSom u cjeloj igri ćeš  ;D
Meni sada tamo FPS pada na kakvih 32 dok je na Phenom II x4 i starijim drievrima pado i na cca 26

Danas su izašla i dva nova DLCa, (11 i 12) te ću odmah ići potražit prvu verziju armora pošto sam na Skellige otočju, (najnapredinij armor zahtjeva lvl 41  hmm)



A sa sljedećim patchom vjerovatno dolazi storage chest - Witcher 3 is getting a storage chest for your unused item
Iako mi to nije problem jer šta god izbaciš iz inventorija ili ne pokupiš ostaje cjelo vrijeme na tom mjestu...

A sada i je pravo vrijeme za igrat; igra je pokrpana i sada je onakva kakva je trebala biti po izlasku, (opet), mnogo DLC sadržaja je unutra i onaj tko želi provest 250 sati u ovoj igri to i može...
« Zadnja izmjena: Lipanj 24, 2015, 12:30:05 od doktor1 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #378 u: Lipanj 24, 2015, 12:33:04 »

Iako mi to nije problem jer šta god izbaciš iz inventorija ili ne pokupiš ostaje cjelo vrijeme na tom mjestu...


ovo je raritet u igrama a fantastična stvar  ave1 ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #379 u: Lipanj 24, 2015, 12:33:30 »
Ja gubim sate na gwentu, zarazno jako.

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #380 u: Lipanj 24, 2015, 15:37:59 »
ovo je raritet u igrama a fantastična stvar  ave1 ave1

Ma puno sitnih stvari ovdje ima koji sve skupa čine odličnu cjelinu...
Npr, utvrde poput ove imaju interijere

i to ne samo jednu bezličnu prostoriju već hale, sobe, podrume...


I sve to bez ijednog loading screena...


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #381 u: Lipanj 24, 2015, 15:59:11 »
Lepo znaš kako.

A jel to na drugoj slici Kaer Morhen? Sjećam se da je u jedinici u njemu bia slična prostorija, takav layout sa kaminom velikim i stolovima
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #382 u: Lipanj 24, 2015, 16:04:49 »
To nije, ali u drugom chapteru dolaziš u Kaer Morhen i to je cjeli jedan open world dio, (manji) te možeš slobodno dolazit tamo kada te pukne:
Ingame Kaer Morhen


___________

Taman potrošio sve do zadnje pare da kupim ovaj DLC armor za sebe i konja  ;D



A još do sada nisam ni nosio heavy armor pa malo za promjenu

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #383 u: Lipanj 24, 2015, 16:25:07 »
Ma skužio sma da eksterijer nije KM, mislio sma interijer onaj, ali valjda je to ista lokacija iznutra i izvana  što si stavio
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #384 u: Lipanj 24, 2015, 16:32:35 »
Ma skužio sma da eksterijer nije KM, mislio sma interijer onaj, ali valjda je to ista lokacija iznutra i izvana  što si stavio

Da, to je interijer ove utvrde u brdu...
Kaer Morhen drugačije izgleda iznutra...

Offline Thergothon

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #385 u: Lipanj 24, 2015, 16:37:48 »
Ther jel ti došla igra?

Nije još.
Danas sam baš probal zvati lika s njuškala dal je igra poslana, ali se ne javlja.
Mrzim takva sranja, budi čovjek i javi se ako je prodano. Sad mi je bezveze dalje tražiti kad je dogovor pao da sigurno šalje, čekam do kraja tjedna.

Edit: Ipak je poslano, sad se čuli, pretpostavljam da onda sutra stiže.
« Zadnja izmjena: Lipanj 24, 2015, 18:47:07 od Thergothon »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #386 u: Lipanj 24, 2015, 20:13:25 »
Kad je poslao?

Ako jučer, možda ti stigne u petak, teško da bu sutra zbog praznika, no ako je danas, možda neće prije idućeg tjedna  hmm
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #387 u: Lipanj 24, 2015, 20:25:51 »
Istina, totalno sam zaboravil  fpalm1

Jutros je poslano, možda stigne u petak.
Nije mi hitno, da sam baš tak strašno nabrijan onda bi uzel igru na launchu  ;D

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #388 u: Lipanj 24, 2015, 20:46:34 »
Sada ćeš imat skoro sve DLCove, (još su četiri ostala) i zakrpe... Osim ove famozne ogromne zadnje koja je u izradi... Imaju dva bezvezna DLCa, (Triss i Yennefer alt look) dok su ostali uglavnom armori, questovi i karte za Gwent koji je bolji od ijednog dice pokera...
Neznam kako je na PS4, ali PC verzija od 1.06 radi bez greške... A i prije nisam imo neke bugove...

Offline Praetorian

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #389 u: Lipanj 24, 2015, 21:12:03 »
A ps4 verzija ima bugova tipa lebdeci lesevi, mokra odjeca kad odes u meni pa se vratis u igru itd. Fps zna pasti. Al s obzirom kak igra izgleda i kolika je ja sam prezadovoljan.