Autor Tema: The Witcher 3: Wild Hunt  (Posjeta: 162081 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luckyluke

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #435 u: Lipanj 30, 2015, 17:06:45 »
Konačno sam 'otključao' Skelige. Grad izgleda odlično, ali sam se ubrzo vratio u Novigrad jer imam još puno tog za obaviti. Inače, došao sam kod kurvinog sina Juniora  cer1njo

Zna li netko jel se može spasit Baronova žena ? Jadnik se objesio u svom dvorištu jer sam krivu kartu odabrao. Što je najsmješnije dobio sam 'quest completed', XP i crownse, a napravio samo štetu lol

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #436 u: Lipanj 30, 2015, 17:14:40 »
Meni je isto bilo tako sa Baronom...
Ali prije novog prghoda sam bio došo do tu i tada je Baron uzeo ženu negdje na lječenje, ne sjećam se...

Offline Thergothon

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #437 u: Lipanj 30, 2015, 20:38:34 »
Odlična mi je igra zasad, sati prolaze ko minute.
Svijet djeluje jako živo i uvjerljivo, posvećenost detaljima je za svaku pohvalu.
Nažalost, ne mogu reći isto i za borbu koja je najviše od svega trebala napredovati, ali nema razočaranja pošto sam znao kaj me očekuje.
Igram na death march težini i polako guštam u istraživanju, ne žurim s glavnim questom. Do sada još nikakvih problema nisam imal s frame rateom.

Za neke konkretnije dojmove je još prerano...

Offline Deadwalker

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #438 u: Lipanj 30, 2015, 20:59:08 »
Ja dok sam počeo igrati, znao sam imati po 12 sati u komadu.  cer1njo
Kasnije kada se neke stvari pretvore u "rutinu", čovjek malo izgubi volju, posebice što je gameplay takav kakav je. Al' ono, taj svijet, likovi i priča su za svaku pohvalu.
Uživaj samo  p1va

Offline Thergothon

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #439 u: Lipanj 30, 2015, 21:45:50 »
To je nemoguće izbjeći dok se developer odluči za open world i normalno je da početno oduševljenje splasne dok neku stvar ponoviš po tko zna koji put.
Side questovi djeluju zanimljivo tj. vidi se da je puno truda uloženo da svaki djeluje svježe i iznova zaintrigira igrača, iako u samoj suštini i nisu toliko različiti.

Da je gameplay napredovao bilo bi to savršeno iskustvo, ali i ovak ću sigurno ulupati brdo sati.
Još sam u White Orchard, šuma me totalno impresionirala, onaj trenutak dok staneš i samo vrtiš kameru i diviš se  ;D

 p1va

Offline Deadwalker

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #440 u: Lipanj 30, 2015, 21:57:40 »
U suštini su identična formula koja se ponovi bezbroj puta  cer1njo

Al' nezz, planiram svakako reprizirati još nekoliko puta igru kada me ulovi volja i nostalgija, vjerojatno će doći opet i EE izdanje.
Prethodni Witcher odigrao sam 3-4 puta  shy1

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #441 u: Lipanj 30, 2015, 22:02:43 »
White Orchard - prolouge minimalno područje.. Nikakakve specijalne lokacije...
Velen/Novigrad - najveće područje sa vrhunskim lokacijama; ako se držiš glavnog puta ili fast travela nećeš vidjet ništa od tih lokacija, a tu je i Crookback Bog močvara koja je ogromna te koja sa svojom odličnom muzikom i gnjilim settingom rastura
Skellige Islands - bez dileme najljepši dio igre; fantastično, kao druga igra
Kaer Morhen - mapica manja od White Orcharda, ali to nije ni poanta te mape...

Offline Thergothon

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #442 u: Lipanj 30, 2015, 22:10:14 »
Al' nezz, planiram svakako reprizirati još nekoliko puta igru kada me ulovi volja i nostalgija, vjerojatno će doći opet i EE izdanje.
Prethodni Witcher odigrao sam 3-4 puta  shy1
Slučajno sam ne netu bacio oko na interaktivne mape sa svim aktivnostima, pa tu sigurno treba uložiti 200+ sati za 100% kompletiranje.

Nekak sumnjam da bi nakon toga instantno imao volju za NG+  cer1njo

@dok
Ne koristim fast travel nikad.

Offline Deadwalker

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #443 u: Lipanj 30, 2015, 22:47:53 »
Ma ja nisam prošao 70% toga i bilo mi je fakat previše.
Čak mi je žao što su toliko resursa potrošili na sadržaj, nije bilo potrebno.

Offline Praetorian

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #444 u: Srpanj 02, 2015, 18:49:22 »
Ther drago mi sta nisi razocaran igrom :)

Ja vec mjesec dana igram i uzivam.

Offline Thergothon

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #445 u: Srpanj 02, 2015, 21:16:59 »
Fenomenalno mi je kaj su stavili opciju simuliranja sejva iz prethodnika, odlična stvar za ekipu poput mene koja je odigrala prethodnike na PC-u, xboxu, a sad igra na PS4.

Offline Praetorian

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #446 u: Srpanj 02, 2015, 21:19:39 »
Si cuo soundtrack kak je dobar?

Offline Thergothon

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #447 u: Srpanj 02, 2015, 21:22:57 »
Naravno  ;D

Jedino mi je ta borba trn u oku, neiskorišteni potencijal koji je mogao igru vinuti u nebeske visine.
« Zadnja izmjena: Srpanj 02, 2015, 21:27:35 od Thergothon »

Offline Praetorian

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #448 u: Srpanj 02, 2015, 21:27:32 »
A men je ok, jbg nije ko u bb al to nisam ni ocekivao. Koristim signove, napitke i zaninljivo mi je. Nije to samo rollanje...

Offline Luckyluke

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #449 u: Srpanj 02, 2015, 21:36:55 »
Ja ne znam šta su ovdje napravili, ali ja muziku jedva da čujem. Ako u postavkama smanjim effects i voice volume, da bi se bolje muzika čula onda su mi dijalozi pretihi... Uglavnom sve djeluje neusklađeno i nikak da namjestim. U jedinici i dvojki je sve po defaultu radilo kak spada, ovdje ne znam šta da radim.