Autor Tema: The Witcher 3: Wild Hunt  (Posjeta: 162027 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #480 u: Srpanj 06, 2015, 18:29:08 »
Ma...
Trebalo bi igre igrat dva, tri mjeseca nakon izlaska!
Jer tada su praktički gotov proizvod kakav je developer zamislio, a nije mogao ostvarit radi roka koji im je dao izdavač..
Iako ja msilim da je u Europi CDPR i izdavač igre...

Ovo sa knjigama je moralo biti od početka! Totalno nelogično da mi knjige ljepi među napitke! Kako obožavam čitat taj lore u igrama knjige sam jednostavno baco nakon šta bi ih pročito jer bi mi inventorij bio nepregledno smeće...

Offline Praetorian

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #481 u: Srpanj 06, 2015, 18:34:14 »
E pa inventori je bas nepregledno smece, kad nakupis svega nemos se vise snac. U nskim segmentima kao da nisu imali testiranje igre...

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #482 u: Srpanj 06, 2015, 18:41:11 »
Ma rekao bih da su oni testirali, ali su morali izdat igru! I onda su do sada rješavali probleme redosljedom koji su smatrali da je najbitniji
Batman je najbolji i najsvježiji pokazatelj politike "mora se izdat igra iako nije gotova".

Offline Praetorian

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #483 u: Srpanj 06, 2015, 18:45:38 »
Na pc je rasulo bats, nije mi jasno kak su to unakazili igru. Dok je na konzolama koliko cujem savrsena skoro i ljudi kazu najbolji bats iz trilogije.

Za tak ogromne igre zbillja treba cekat bar mj dana da se one najbanalnije stvari pokrpaju.

Offline Thergothon

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #484 u: Srpanj 06, 2015, 19:47:01 »
Onda ništ od igranja dok ne stigne novi patch, Ground Zeroes i TLOU online do tada.

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #485 u: Srpanj 06, 2015, 19:51:49 »
Ali reko bi da je ovo PC ovaj tjedan...
Tako da vi na PS4 bi mogli čekat dva tjedna...
A možda nije, ali do sada su uvijek bila razlika desetak dana između PC - PS4 patcha
A možda i ne:
"Patch 1.07 coming soon to all platforms!"
« Zadnja izmjena: Srpanj 06, 2015, 19:56:58 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #486 u: Srpanj 06, 2015, 20:29:42 »
Dolaze vjerovatno responzivnije kontrole...



Patch se planira izdat na sve platforme istovremeno; nema smisla pošto se zna da PC može momentalno dobit zakrpu dok za ostale platfrome mora na "čeking".. Al ajd...

« Zadnja izmjena: Srpanj 06, 2015, 20:50:58 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #487 u: Srpanj 07, 2015, 19:23:15 »
Dvije "slike" iz nadolazećih ekspanzija


Inače na slici Hearts of Stone ekspanzije je Shani

Offline Thergothon

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #488 u: Srpanj 09, 2015, 18:03:23 »
Nekak sumnjam da ću ikad imati živce završiti ovu igru...
Sve je to divno i krasno dok si na početku oduševljen velikim otvorenim i živim svijetom, vizualima itd.
Samo to splasne nakon par sati, a ovakav gameplay me jednostavno ne može dugo zadržati i slilm se na igranje.
Borba mi je užasna i u okvirima RPG-a i akcijske avanture, a AI to još dodatno potencira. Ljudskim neprijateljima na toj ogromnoj mapi je područje djelovanje ograničeno na radijus od 10 metara u odnosu na default poziciju na kojoj se inače spawnaju. Naletim na neke bandite i slučajno se otkotrljam van tog radijusa i frajeri stoje i izazivaju me nek ih napadnem. Stojim doslovno 2m od njih i oni jednostavno imaju to ograničenje i uopće ne reagiraju na činjenicu da ih s takve smiješne udaljenosti napucavam sa samostrelom u glavu, natrag uđu u combat mode tek dok zakoračim unutar tog radijusa.

I prokleta je glupost da staminu troši samo castanje signova i rollanje, a napadi mačevima apsolutno ništa.
Takva glupost ti omogućava beskonačno spammanje fast attacka i na liku koji je i trostruko veći level od tebe dok je sam. Uzalud priča, likovi i gomila sadržaja kad ono najbitnije je žestoko sranje i neke mane u tom sistemu još više dolaze do izraža u open worldu.

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #489 u: Srpanj 09, 2015, 18:21:02 »
Da, blesavo je to sa radijusem djelovanja. Ali mi ne smeta previše  kava1

Offline Thergothon

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #490 u: Srpanj 09, 2015, 18:26:19 »
I dal se to meni čini ili se oprema skalira u odnosu na igračev level?
Odradio sam par questova za koje je preporučeni level dvostruko veći u odnosu na moj trenutni i dobio sranja u rangu mog levela.

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #491 u: Srpanj 09, 2015, 18:42:47 »
I dal se to meni čini ili se oprema skalira u odnosu na igračev level?

Ne skalira....
Niti ne kupim razna oružja koja ispadnu pošto su neko low lvl sranje

Offline Thergothon

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #492 u: Srpanj 09, 2015, 18:54:22 »
Skalira, sad baš provjerio na netu.

Ne mislim na random sranja nakon poraženih bandita i slično, već na loot reward nakon nekog questa.

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #493 u: Srpanj 15, 2015, 10:48:25 »

Offline Praetorian

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #494 u: Srpanj 15, 2015, 18:27:48 »
Same here