Autor Tema: The Witcher 3: Wild Hunt  (Posjeta: 162093 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #600 u: Svibanj 29, 2016, 18:15:34 »
Evo ja upravo igram Witchera 2 i zbilja iigra je bila ispred svog vremena. dan danas brutalne teksture, dugo nisam vidio tako ostre teskture. E sad kad predem njega bacam se na trojku, i jedva cekam da vidim igru s nvidijinim efektima, nest sam malo kod frenda igrao al nije to to na brzinu sam sam malo vidio i zbilja izgleda odlicno. A za ovaj dlc vele da jos bolje izgleda.

Offline bartul_9

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #601 u: Svibanj 29, 2016, 18:21:13 »
Ja sam Witcher2 krenio i odustao nakon 2,3 sata, igra mi je bila prezamorna.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #602 u: Svibanj 29, 2016, 18:49:56 »
Evo ja upravo igram Witchera 2 i zbilja iigra je bila ispred svog vremena. dan danas brutalne teksture, dugo nisam vidio tako ostre teskture. E sad kad predem njega bacam se na trojku, i jedva cekam da vidim igru s nvidijinim efektima, nest sam malo kod frenda igrao al nije to to na brzinu sam sam malo vidio i zbilja izgleda odlicno. A za ovaj dlc vele da jos bolje izgleda.


Više je do sharpening filtera nego tekstura; iako i teksture su ekstra kvalitetne u toj igri.
I trojka ima dvije opcije sharpeninga no sa high opcijom mi izgleda užasno!

Od nvidia efekata tu su samo HBAO+, (HBAO vs SSAO) i hairworks; ništa specijalno, ali doprinosi prezentaciji, pogotovo hairworks na monsterima.

Noi preko nvidia control panela se može uključit anisotropic filtering i dodatni AA te igra izgleda mrvicu bolje...
Iako u ovoj igri bi radi mnogo raslinja TXAA bio ko stvoren!

I također mi se čini da je igra sa 1.12 patchom dobila izraženije efekte magle; kod malog močvarnog područja pokraj White Orcharda je dosta izražena maglica, pogotovo po noći, a ne sjećam se da je tako bilo po izlasku igre...

Ima i LOD fix koji se je tražio od CDPRa no nnisu ga dali; isti LOD kao iz onog 35 minutnog E3 2014 videa; ne utječe na perfromanse, a popravlja poping i stvarno nejasno zašto to nisu ispravili kroz sve patcheve... Jer npr kroz patcheve su popravili da svi objekti bacaju sjenu šta nije bio slučaj negdje do 1.10 patcha...
LOD FIX primjer:
PRIJE ---- POSLE
PRIJE ---- POSLE

Pa ima mod koji otključava detaljnije face likova:
PRIJE ---- POSLE
PRIJE ---- POSLE

Triss sa tim modom....  kava1

Također ima mod koji otključava animacije konzumiranja hrane i napitaka; opciju koju su iz nekog razloga ostavili zaključanom iako je u igrinom kodu!?!?

Bolje rečeno ovo nisu "modovi", ovo su zakrpe i stvari koje CDPR iz nekog razloga ne želi otključat svojom voljom!

Može se vidjet da je toliko opcija tu samo su zaključane... Zašto pitanje je sada...  kava1
« Zadnja izmjena: Svibanj 29, 2016, 19:04:22 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #603 u: Svibanj 29, 2016, 19:12:00 »
Da ne valja ni s sharpnesom pretjerivat. Onda dobijes na ocigled ostriju sliku ali je to zapravo neprirodna slika puna artefakata.
Ne znam nisam ljubitelk txaa ni u Falloutu 4 ni u Splinter cellu mi ne odgovaraju. Previse zblura sliku. Isto ko i mlaa jos je Fxaa najbolji od ovih nabrojanih meni. Jbg Msaa je odlican ali udara na fps posteno.

Nekak brijem da ce bit puno ljudi koji ce odmah uskocit u dlc bez odigrane trojke. Random level i deri

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #604 u: Svibanj 29, 2016, 19:27:24 »
Šta sam čito po neogafu i službenim forumima većina kreće u new game ili nastavlja sa svojim likom...

Ja sam mislio nastavit, ali sam se odučio za ponovni prelazak pošto je igra jako napredovala od kada sam je igro.... A tu je i mnogo novosti te dodatnih cca 50, 60 sati tako da se veselim prelasku i nekim drugim odabirima... Isto imam neke questove koje sam htjeo rješit, a nisam...
Još kada bi vratili da kao u dvojci moramo meditirat i mješat napitke ja bi bio presretan.. No to je očito "so hardcore" za današnje vrijeme  kava1
Iako zanima me i  Black Blood napitak - Black Blood delivers and is strategically useful just like in the A Night to Remember trailer
Dakle napitak koji djeluje kao na bruxu iz launch cinematica... Samo dali ćemo srest koju i u glavnoj igri jer ih se baš i ne sjećam, (potvrđeno je da imamo borbu sa ovom iz cinematica u Blood and Wine ekspanziji)...

Jedva čekam da si opet napravim Ursine armor koji dobiva i Grandmaster verziju.

No možda i odem na neki drugi build jer znam da sam nogo stvari propustio kada sam prelazio prvi put... No Ursine mi izgleda fantastično
« Zadnja izmjena: Svibanj 29, 2016, 19:29:25 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #605 u: Svibanj 29, 2016, 20:41:06 »
Jeben Armor  sm1jeh

Mene nest puklo da krenem od W1, imam na steamu nju i dvojku pa mi se igra. Jedinicu sam samo jedamput presao i pol toga zaboravio.

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #606 u: Svibanj 29, 2016, 21:00:57 »
Teško da ćeš provest kakvih 300+ sati u Witcher svijetu...
Iako, meni će trebat cca 320 sati za preći trojku sa DLCovima i ekspanzijama....
I jedinice i dvojke se sjećam odlično... Svega, pogotovo dvojke; odabran Roche path u dvojci...

Offline LukaM 110

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #607 u: Svibanj 30, 2016, 11:56:48 »
Triss sa tim modom....  kava1

Uff.. svaki put kad vidim Triss u toj haljini dođe mi da odjebem Yen.

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #608 u: Svibanj 30, 2016, 14:25:37 »
Vani je 1.21 patch.. 2 GB

Novi UI je 111x bolji nego stari; mnogo mogućnosti filtriranja, kategoriziranja, previewa, usporedbe...
Detaljnije i ljepše ikone, dizajn, čitljivije knjige, podaci o beštijama, likovima... Ma sve!!







Sve je dobilo redizajn; od ingame UIa do opcijskog uz dodatak mnogih novi gameplay opcija koje su došle sa 1.21 patchom...




Offline Praetorian

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #609 u: Svibanj 30, 2016, 14:59:22 »
Ja danas jedinicu krecem. Moram svr sam zaboravio a ono da na youtubu gledam recap mi nije to to

Offline Cole™

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #610 u: Svibanj 30, 2016, 15:01:13 »
Ja nezz koja igra ikad dobije to što dobiva Witcher kroz te sve update.
Mnogi tom serijalu kao "ne puše" to što igra ima besplatne DLC pakete ili što ima besplatni EE igre, ali ovakve stvari koje oni ažuriraju su 10/10.
Sam da isfiltriram par igara koje trebaju se završitit sa HDD-a, posvetit ću se ovom serijalu.

  sm1jeh
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #611 u: Svibanj 30, 2016, 15:05:53 »
...
thumbs1

Samo ne slušaj ove bedake... Jedinicu ne preskočit NI POD RAZNO !!

Offline Praetorian

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #612 u: Svibanj 30, 2016, 15:24:12 »
Jedinicu obavezno prec, to koda da ides Mass Effect od Andromende igrat  :P

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #613 u: Svibanj 30, 2016, 15:51:18 »
Možemo i pobliže blejit u našeg Geralta i zumirat mu ramena, muda i opanke te ga rotirat do mile volje, Č/10...  cer1njo

W3 - YouTube

Offline doktor1

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #614 u: Svibanj 30, 2016, 16:07:20 »
Samo ne slušaj ove bedake... Jedinicu ne preskočit NI POD RAZNO !!

Ja sam reklo da je jedinicu pojelo vrijeme, ali da je jako bitna da bio se povezali sa Geraltom i ostalim likovima.
Ja da igram sada jedinicu, stavio bi na najlakšu težinu i prošao kroz nju samo radi priče i ničeg drugog

Dvojka se i dan danas dobro drži i također je odlična po pitanju priče... Za preći dovjku mi je trebalo kakvih 35 sati ako se dobro sjećam. Odabro sam Roche put...
Sjećam se da sam igro na najvišoj težini i da mi je sami početak bio jako težak!

Žao mi je šta u trojci nisu zadržali princip meditiranja i napitaka iz dvojke...

Iako neznam kako bi mi bilo odigrat sve tri u šutu... Onako sam igro svaki u svoje vrijeme i kada su u trojci najavli da ćemo napokon upoznati Yeneffer i Ciri bio sam oduševljen...

Inače Cole, kada si zadnji put igro fantasy RPG igru?  cer1njo