Autor Tema: Assassin's Creed IV: Black Flag  (Posjeta: 38393 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Iceman

Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #30 u: Studeni 16, 2013, 20:20:06 »
Ne

Offline Cole™

Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #31 u: Studeni 16, 2013, 20:27:45 »
Grafički prikaz je jako napredovao.
AA, teksture, osvjetljenje su odmah na prvu jako dobre. Level design je odličan.
Na maxout postavkama igra se skroz dobro i vrti (obavezno stavite 1080 prikaz i full screen da bi vidjeli detaljne teksture)...

! Private video

No iako sam očekivao suprotno, nisam se ničim baš oduševio u uvodnih sat vremena...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #32 u: Studeni 16, 2013, 23:33:32 »
Isplati li se zaigrati i na low postavkama ?

NE!!!!!

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #33 u: Studeni 16, 2013, 23:40:49 »
No iako sam očekivao suprotno, nisam se ničim baš oduševio u uvodnih sat vremena...

Ne seri Cole  kava1

 cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #34 u: Studeni 17, 2013, 00:15:16 »
Isplati li se zaigrati i na low postavkama ?
NE!!!!!

Možda bi se i isplatilo kad bi poradili na gameplayu, ovak se vjerojatno sve svodi samo na guštanje u vizualima i atmosferi.

Jedino me setting privlači...

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #35 u: Studeni 17, 2013, 00:27:09 »
Ther, promjenili su borbu! Opet je to neki QTE, ali...
Prije sam u borbi samo držo desnu tipku miša i automatski je lik bio u obrambenom položaju i onda sam regirao na "counter"

Sada je malo drugačije, naravno nije neki izazov izazova, ali su promjenili sistem borbe!
I ona recenzijai od Rukavine na Gamereportu je sranje nad sranjima!!!

Igra nije otišla daleko od svojih predhodnika, naravno, ali je najobolja u cijelom ovom AC serijalu...!! Bez pogovora

Sada neznamm ti vjerovatno moraš kupit igru za PS3, ali ova Coletova rečenica da ga u sat vremena ništa nije dojmilo je čisto sranje!

Ovo je najbolji AC od kada postoji ovaj serijal!!! Bez pogovora!!

Ezio Auditore se može sakrit u Veneciju i pustit Arrrrrr ekipu da nastave dalje!
« Zadnja izmjena: Studeni 17, 2013, 00:28:50 od doktor1 »

Offline Thergothon

Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #36 u: Studeni 17, 2013, 00:40:34 »

Bilo kakva promjena je dobrodošla jer ono prije se sve svodilo na prejednostavno kontriranje.
Poštene igre s gusarima nema, pa mu možda i dam priliku.

Dvojku svi uzdižu u nebesa jer je tada serijal bio svjež, a kasnije je došlo do zasićenja zbog minimalnih promjena od dvojke pa nadalje.

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #37 u: Studeni 17, 2013, 00:48:28 »
Ther, znam da imaš svoja viđenja na igre i nisi "kao mi"...
Ali, ovaj AC je najboji u serijalu! Bez ikakvog pogovora!
Mislim, tebi će možda biti ćesme, ali ovdje su napravili ono nešto...
Nekim ljudima izmjena dana  i noći, vremenskih uvjeta ne igra nikakvu ulogu, ali ovdje je to tako dobro odrađeno da mi je taj svijet tako imerzivan da je to strašno... Imerzivnost samo takva!!

Ali ti tek nakon minimalno dva sata u igi dobiješ neke mogučnosti koje su oni obećavali - I ISPUNILI!!

Odi sa svojim brodom, plovi, istražuj, traži, skupljaj.....

Opet - najbolji AC do dana današnjeg!  p1va

Offline Thergothon

Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #38 u: Studeni 17, 2013, 00:55:44 »
Mislim probati, ako zbog ničeg drugog onda zbog tog navodno imerzivnog svijeta.
E sad, kolko me bude uspio zadržati je druga stvar  ;D

Kak su izvedene pomorske bitke, isto ko u prethodniku ili su ih dodatno "začinili"?

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #39 u: Studeni 17, 2013, 01:03:22 »
Mislim probati, ako zbog ničeg drugog onda zbog tog navodno imerzivnog svijeta.
E sad, kolko me bude uspio zadržati je druga stvar  ;D

Kak su izvedene pomorske bitke, isto ko u prethodniku ili su ih dodatno "začinili"?

Pomorske bitke i "simulacija" mora, valova i nevremena je, mogu sa sigurnošču reći, neviđena do sada!!
Kontroliranje topovima na brodu je isto kao i u AC3, ALI, opet ALI, to nevjerovatno more i efekti su prestrašni!!
One slike šta sam stavio kada je brod u nevremenu... Ther, ne postoji bolje morske/vodene površine i efekti kao šta su ovdje predstavljeni!!

Igra napkon ima onaj spontani sustav kakvo će te gdje vrijeme uhvatit; kada sam uzimo screenshotove nikako da dođe nevrijme, izađem iz igre, ponovno učitam krenem plovit na jednu destinaciju, (ogromna karta, ogromna) i uhvati me oluja, pijavijce oko mene plešu.... izvučem se iz toga, ulazim u zaljev na jednom otoku, sumrak i jebeni kit velik kao brod odjednom izleti kraj mene... Imerzivnoszt samo takva!!....
« Zadnja izmjena: Studeni 17, 2013, 01:06:44 od doktor1 »

Offline Thergothon

Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #40 u: Studeni 17, 2013, 01:11:06 »
Već sam sto puta prekrižio ovaj serijal, ali jednostavno sam slab na ovaj setting i moram probati.
Trenutno i tak nemam ništ u planu kaj se tiče SP-a. Planiral sam idući tjedan novi COD probati, ali bolje ne  cer1njo

Vjerujem da mi sigurno bude bolje sjelo od prethodnika, javim dojmove dok probam  p1va

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #41 u: Studeni 17, 2013, 01:18:24 »
Trudio sam se SP od CODa preći, ali neide... Toliko generično, plitko itd da me jednostavno nije prvuklo...
Iako, čini mi se da sam igubio volju sa SP FPS igrama...

Ali probaj novi AC, iako poznavajuči digitalnog tebe ti ćeš naći 189 mana, ali uopće ne sumnjam da ćeš na te mane imati 400 pozitivnih dojmova!

AC - nove ideje, ali realizacija - sranje
AC2 - odličan
AC Brotherhood- aaaaaaa, nemam pojma
AC Revelations - zašto?
AC3 - jebala vas Amerika
AC4 - hvala Ubisoft! Fantastično

Offline versus

Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #42 u: Studeni 17, 2013, 12:57:39 »
jel bi se dala povuć paralela sa FarCry3
mislim, jel bi se usudili reć da je ko FarCry3 samo iz trećeg lica ?

imerzivnost me privlači, a taj svijet (ponovo spominjem FC3) me usisao samo tako, svojevremeno.

P.S. spomenuo sam FarCry3 3 puta tri rečenice! Evo opet, jebote!  ;D

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #43 u: Studeni 17, 2013, 13:25:08 »
Bolje od FC3!!  cer1njo
Arrrrr

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #44 u: Studeni 17, 2013, 16:55:14 »


Galerija slika....

Predivan svijet...
« Zadnja izmjena: Studeni 17, 2013, 16:57:03 od doktor1 »