Autor Tema: StarCraft II  (Posjeta: 3402 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

StarCraft II
« u: Veljača 13, 2013, 16:03:13 »
Igrom slučaja kod frenda sam probao i grati ovu igru i  ave1 ave1
Kako je dobra igra, žao mi je što nisam prije igrao ovo remek djelo. Ovo je pravi RTS kojeg sam tražio već duže vrijeme i sada sam ga sasvim slučajno otkrio. Znači ovo je pravi oldschool RTS, nema izmišljanja tople vode. Misije su fantastične, nisu dosadne bilo da morate štiti civile ili uništavat baze, sve je to odlično tempirano tako da ne bude dosadno. Radnja je također odlična i sve pohvale i za nju.
Ono što me je oduševilo je što imate vlasititi brod u igri, nešto kao u Mass Effectu. Tamo možete razgovarati s ekipom, slušati muziku, gledati TV i istraživati nove upgrejdove, kupovat plaćenike...I tu su naravno fantastične cutscene i zbilja ih je užitak gledati.
Grafika je odlična, modeli likova izgledaju super i efekti sjene itd. I super se igra vrti, pa eto ako neko nije igrao ovo do sada kao i ja, definitivno preporuka.


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: StarCraft II
« Odgovori #1 u: Veljača 13, 2013, 16:27:36 »
Nešto mi govori da nisi igrao ni jedinicu, barem mi se čini po načinu pisanja.
Ugl, ja sam ogroman Starcraft fan, ali sam isto tako žešće bez love, kronična besparica otkad je igra izašla i nikako još nisam zaigrao, a neću kopije (između ostalog jer bih i online nabacio). Zapravo kad gledam u nazad, mogao sam ga kupiti da nisam nekoliko jeftinijih igara, ali isto tako želim i Diablo 3, a ni njega nisam kupio a te dvije koštaju valjda kao sve igre zajedno što sam do sada na Steamu kupio. Ugl, jednog lijepog dana...
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: StarCraft II
« Odgovori #2 u: Veljača 13, 2013, 16:38:32 »
Nisam da shy1

Ali ću definitivno odigrat, jer igra me je fascinirala. A prilikom instalacije II je pisalo sve bitnije šta se je dešavalo u 1 i ekspazniji tako da sam pohvatao radnju, svaka čast developerima i na tom detalju.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: StarCraft II
« Odgovori #3 u: Veljača 13, 2013, 17:22:32 »
Da to sa radnjom je dobro, ali svejedno odigraj  ;D
Jedino kaj danas izgleda dosta loše, no čak ne toliko zbog arta nego više rezolucije pa ćeš morati preko toga preći
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: StarCraft II
« Odgovori #4 u: Veljača 13, 2013, 17:56:12 »
Jedinicu sam pojeo u jednom dahu. Pa mogao bi reći da mi je bio najbolji RTS koji sam igrao.

Dvojku nisam jer čekam da izađu sva tri djela. Ali možda sada uoči Zergova i krenem...

A kada smo već kod RTSa otvorit ću temu od....

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: StarCraft II
« Odgovori #5 u: Veljača 13, 2013, 19:43:35 »
Jedinicu sam pojeo u jednom dahu. Pa mogao bi reći da mi je bio najbolji RTS koji sam igrao.

 thumbs1

I ja, i tako jedno 3 puta. A to je SP. Na MP (u igraoni u mreži) potrošio sate i dane i mjesece i godine cer1njo Jedno 2, 3 godine smo samo to igrali (otkad je igra izašla pa dok se nisam odselio iz kvarta), gotovo svaki dan, minimalno 3 puta tjedno po jedno 2 sata. Ako je škola bila ujutro poslije nje, a ako je bila popodne, prije ili vikendom. A bome smo i para ostavili tamo, ali nakon par mjeseci tako smo dobivali velike popuste (nas par frendova, standardna ekipa tamo) pa smo znali igrati i 3 sata za 10 kuna (a to je bilo sat vremena, ako se dobro sjećam cijena)

Ah, vremena.... nostalgija sm1jeh
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: StarCraft II
« Odgovori #6 u: Veljača 13, 2013, 22:27:29 »
Jel im ko od vas SCII ili SCBW?

Offline ManTheRamparts

Odg: StarCraft II
« Odgovori #7 u: Veljača 13, 2013, 23:00:55 »
Da imam jači PC ovo bi deral ziher.

Offline Wulf

Odg: StarCraft II
« Odgovori #8 u: Veljača 13, 2013, 23:11:39 »
Vjerujem ti :)
ja igram skoro svaki dan, ali arcade games... ima ih tonu ali su rijetke dobre i igrive...
ladder ne igram tolko jer mi se neda igrati na tatinom kompu tak dugo jer bi htio par sati to rokati da naučim neki drek  sm1jeh

Offline Praetorian

Odg: StarCraft II
« Odgovori #9 u: Veljača 13, 2013, 23:12:40 »
Morao bih i ja ovo piknut original, jer propuštam puuuuuuno toga s khm verzijom.

Offline doktor1

Odg: StarCraft II
« Odgovori #10 u: Travanj 05, 2013, 22:07:13 »
Da ne spamam onu temu...

Upgrade koje imamo na zergovima su odlični. Evo primjer od Banelinga koje su sve mogućnosti

Baneling Mutation - YouTube

*720p

Sve tri su odlične, ali se treba odlučit za jednu; dobra stvar je šta se prije svake misije ta vrsta upgradea može mjenjati ovisno o potrebama dok je evolucijski dio stalan bez mogućnosti mjenjanja. Dakle za svaku jedinicu na raspolaganju imamo pet upgrade mogućnosti - 3 promjenive i odabir između jedne od dvije stalne..



Priča je također odlična i Kerrigan pokazuje dvoličnost; Nemilosrdna kao Zerg Queen, dok u nekim situacijama pokazuje i ljudske osjećaje. A tu su i "unutarstranački" sukobi za vodstvo nad zergovima...



Treći fantastični ženski lik iz virtualnog svijeta, (Elizabeth - Bioshock Infinite, Liz Allaire - The Nex BIG Thing)
_______-

A igra dizajnom uvelike premašuje prethodnika; mnogo raznih lokacija, drugačije pozadine ovisno o planetu na kojem se nalazimo itd...





Te naravno novi likovi...



Te poznati nam stari...

« Zadnja izmjena: Travanj 05, 2013, 22:40:59 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: StarCraft II
« Odgovori #11 u: Travanj 05, 2013, 23:38:03 »
Par slika odličnog i raznolikog dizajan...

     

     

     

« Zadnja izmjena: Travanj 06, 2013, 00:16:19 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: StarCraft II
« Odgovori #12 u: Travanj 07, 2013, 18:29:23 »
Potpuna promjena mogućnosti Kerrigan nakon transformacije... Osjetno moćniji lik od ljudske verzija...