Autor Tema: Assassin's Creed II i Brotherhood  (Posjeta: 2755 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Assassin's Creed II i Brotherhood
« u: Ožujak 13, 2013, 17:59:12 »
Igra mi je u drugom prelasku bolja nego u prvom. Sad tek odkrivam detalje i igram polako. Prvi put kad sam igrao bio sam se žurao da što prije završim, jer me zanimalo šta će biti na kraju.
Al sad baš igram full sporo i detaljno. Side misije prelazim, skupljam ona pera itd. Bome igra grafički izgleda predobro, sve je detaljno. Imaš osjećaj da je svaka kuća točno povijesno napravljena  ave1
Već sam zaboravio kako Ezio rula, ono nakon Connora iz AC III, Ezio je baš suprotnost. Zabavan i ženskaroš je  cer1njo
« Zadnja izmjena: Ožujak 26, 2013, 17:57:22 od ManTheRamparts »

Offline Iceman

Odg: Assassin's Creed II
« Odgovori #1 u: Ožujak 13, 2013, 21:44:02 »
Definitivno mi je dvojka trenutno najbolja (nisam još igrao AC3).

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed II
« Odgovori #2 u: Ožujak 21, 2013, 22:22:20 »
Odlično mi je bilo ono  u Veneciji kad teku pripreme za maskenbal, baš savršena atmosfera  ave1
Baš sam danas prešao taj dio, ljudi nose maske, dvorske lude, vatromet itd. Baš mi je odličan taj dio bio.

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed II
« Odgovori #3 u: Ožujak 23, 2013, 17:19:44 »
završio sam igru, u drugom prelasku mi je igra još bila bolja nego u prvom. Nisam 100 posto kompletirao, već 97 %. Nije mi se dalo skupljat ona pera i nisam sve one simbole našao. Ne mogu toliko vremena nažalost posvetiti jednoj igri, ali ima se šta za igrat jako dugo ako netko želi sve skupit.

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed II i Brotherhood
« Odgovori #4 u: Ožujak 26, 2013, 19:06:48 »
Fantstičan mi je početak Brotherhooda  ave1
Igra je na dobrom putu da mi postane najbolji AC. Što se tiče grafike u odnosu na AC II, primjetio sam da su teksture i draw distance bolji. I nebo mi izgleda bolje, da nebo  cer1njo

EDIT: i osvjetljenje je bolje, baš predivno igra izgleda  ave1
« Zadnja izmjena: Ožujak 26, 2013, 20:25:24 od Praetorian »

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed II i Brotherhood
« Odgovori #5 u: Ožujak 28, 2013, 13:46:19 »
Definitvno mi je Brotherhood najbolji AC. Pogotovo side misje, a Rim mi je predivan. I sad tek vidim koliko je AC III zapravo dosta fejlao u nekim segmentima.

joooj moraću počet učit talijanski.