Motorsport > Općenite teme

Motocikli

(1/14) > >>

Punisher:
Ajme meni, kakav smo mi to racing forum, a nemamo temu o motociklima.

Uglavnom u ovom threadu postajte najdraže motocikle, najnovije modele, najzanimljivije koncepte itd. Sve vezano uz motocikle ide u ovaj thread.

Let's burn those tyres  dsmoker

Za početak ja ću staviti neke cestovne motocikle koji s meni najdraži.

Ducati Streetfighter


Ducati 1199


Suzuki GSXr 1000


Kawasaki z750


i jedan supermoto koji sam imao priliku provozati sam

KTM 450 smr

Cole™:
Nikad nisam volio motore, možda zato što su mi neki od frendova poginuli na takav način.
Čak me niti taj adrenalin ne privlači. No izgled i gledati ih kako jurcaju te slušati njihov zvuk, to priznam da je čarobno. Volim i pogledat MOTO GP utrku, te sam volio igrat igre, ali osobno da isprobam motor - hvala ne.

Punisher:
Jbg, treba bit malo lud u glavi, ali, kad se jednom zaljubiš u njih, jednostavno više ne možeš bez njih dsmoker

CROKiXi:
Volim motore, ali ne cestovne :) isto tako par frendova je izgubilo život na taj način i nisam baš lud za cestovnim jurilicama...
više volim crossere te ATV-e,istina može se i snjima vrlo lako nastradati ali opet mi se čini sigurnije,a i ja sam u takvom okreženju da se mogu voziti do mile volje po šumama, brijegovima i malim puteljcima ...

Shimmy:

--- Citat: Punisher - Svibanj 08, 2012, 18:15:41 ---Ajme meni, kakav smo mi to racing forum, a nemamo temu o motociklima.

--- Kraj citata ---


Istina, sram nas bilo  ave1


--- Citat: Punisher - Svibanj 08, 2012, 18:15:41 ---
Ducati Streetfighter


Ducati 1199


Kawasaki z750


--- Kraj citata ---


Ova 3 apsolutno  ave1

Inače sam veliki ljubitelj nakeda i "mišićavog oblika" i križanaca choppera sa... pa nečim drugim  ;D

Npr ovi su mi strašni  ave1

Yamaha FZ1



Yamaha Vmax


Yamaha Vmax hyper modified


Harley-Davidson VRSCDX


Inače, kod "nas" je jedan obiteljski prijatelj prije par godina poginuo na motoru, inače najbolji prijatelj mog starog zadnjih 40-ak godina, i to te malo potrese, ali to očito imaš u sebi ili ne, tu zaluđenost motorima,  jer unatoč tome sam se prošlo ljeto vozio 150 na Suzuki Banditu po Aveniji Dubrovnik, bez kacige  fpalm1
Opasnost je velika, ali adrenalin i osjećaj je nešto posebno. Iako ovo sa kacigom je bilo glupo, inače ne bih to napravio, ali ispalo je tako kako je ispalo, imao sam priliku, a nije bilo kacige u blizini...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju