Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 803281 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline blowfish

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3165 u: Rujan 12, 2017, 15:55:01 »
Origins mi je daleko najlošija igra u serijalu. Može proći, meni je bila zabavna jer bi mi i govno s Batman etiketom bilo dobro, ali je daleko ispod svih ostalih.

Što se tiče igranja prije ili poslije, nema apsolutno nikakvog razloga da se Origins mora igrati prije Knighta. Radnja Originsa je kronološki ispred svih, tako da eventualno postoji logika da to igraš prvo, ali ako se Knight odigra prije ne gubi se ništa.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3166 u: Rujan 12, 2017, 16:08:39 »
Logika je ta da je zadnja igra najbolja u svim segmentima i onak Origins ostavi još lošiji dojam nego da se igra prije Knighta.
Što ti je toliko lošije bilo u Originsu?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3167 u: Rujan 12, 2017, 18:16:40 »
Čitam neke pojedinosti o Divinity-ju kojeg toliko očekujem i nađem ogromnu raspravu gdje ljudi uspoređuju tu igru sa Witcherom 3 i GTA V  hmm
Treba napravit reset na ovoj planeti i možda se situacija malo stabilizira...

Offline blowfish

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3168 u: Rujan 13, 2017, 09:01:47 »
Logika je ta da je zadnja igra najbolja u svim segmentima i onak Origins ostavi još lošiji dojam nego da se igra prije Knighta.
Što ti je toliko lošije bilo u Originsu?

A dobro, štima logika. Ako planira igrati Origins odma poslije, izgledat će mu i lošiji nego jest, ali ako ne planira igrati u kontinuitetu ili ga planira odgoditi za duže, ne gubi skoro ništa.

Origins sam po sebi nije bio katastrofa, ali je bio ogromno razočaranje jer u odnosu na City nije napredovao skoro u ničemu. Čak su neke stvari i nazadovale. Recimo, borba nije bila toliko fluidna, često se prekidao combo zbog igrine pogrešne interpretacije kontrola, nije se mogao prekinuti counter kad je jednom pokrenut i slično.

Onaj detective mod ti je pokazao apsolutno sve. Jesi world's greatest detective, ali da na osnovu jedne mrlje znaš koju je boju čarapa nosio Joker kad je napao Black Maska? Tako i priča gubi draž jer nema neke prevelike misterije. Gadgeti su napravljeni potpuno radi reda, a zagonetke u kojima ih trebaš koristiti su svedene na to da su na zidovima dvije kuke koje svoju praktičnu primjenu mogu naći jedino u tome da Batman iskoristi svoj grappling gun. Logično bi bilo da su gadgeti tu da pomognu u rješavanju zagonetki, dok ovdje zagonetke služe da gadgeti ne stoje bespotrebni.

Priča je bila onako, stripovski priprosta i meni dovoljna, ali neznanje developera i sam nastanak nekih likova se potpuno razilazi sa prethodnim igrama, stripovima i potpuno je izmišljen. Recimo Bane u prvoj igri postane Bane jer mu Joker ubrizga te kemikalije, dok ovdje frajer sam sebi odluči zabiti iglu i pretvoriti se. Zauvijek.

Boss bitke su u Asylumu bile relativno bezveze, ali bila je prva igra u serijalu i u Cityju su dosta napredovale. Ovdje su više slične borbama iz prvog nastavka, nezanimljive i nekreativne. Nekako imam dojam da su odlučili raditi tu neku origins priču čisto da još jednom mogu Jokera reciklirati. Nije da se bunim, odličan je Hamill, ali onda ga niste morali ubiti u Cityju.

Šta ja znam, generalno mi je igra podbacila. Vrijedi tih par dolara za koliko je se može ugrabit, ali ostale tri su mi daleko draže.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3169 u: Rujan 15, 2017, 18:41:51 »


 ;D

A sada sjest, zavalit se i opalit do kakvih 23 sata...


Offline Lollik

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3170 u: Rujan 17, 2017, 02:29:59 »
@cole to si se ti napalio nakon moje price o prelazenju betmena ;D
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3171 u: Rujan 17, 2017, 02:34:48 »
Nope, krenuo sam u dugogodišnje čišćenje svega što sam bio započeo i nisam završio. Taman vidio da mi Origins stoji instaliran, a nisam u igri bio godinu dana...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline c0bra123

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3172 u: Rujan 17, 2017, 21:06:27 »
Tropico 5. I malo opuštanja. :D

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3173 u: Rujan 18, 2017, 12:16:57 »
Više sam se igro zadnja tri dana nego sve skupa zadnja tri mjeseca  ;D


Offline bartul_9

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3174 u: Rujan 25, 2017, 10:30:56 »
Igrao sinoc jos malo Batmana i jbt kako je igra dobra. Obozavam Arkham serijal, Asylum sam presao par puta, City jednom, a jedino Origins jos nisam. Ove dvije sta sam odigrao su mi stvarno bile vrh, uzivao sam u likovima, prici i cjelom tom Batman svjetu. Gameplay mi je stvarno cudo pasao, a ogroman gust mi je bio rjesavati jednog po jednog neprijatelja dok oni panicare i traze gdje sam.

U ovom djelu je sve vece, bolje i dovedeno prakticki do savrsenstva. Drago mi je sta je nas najdrazi tu i moram priznat da su ga vratili na dosta mastovit nacin. Batmobile je odlicna stvar i ne vidim cemu tolika mrznja prema njemu, izlazak i ulazak u njega je odraden potpuno glatko, a ne sluzi samo za voznju vec za hrpu drugih stvari. Kad je u tank modu takoder mi se svida, ne vidim zasto su ljudi toliko mrzili tu borbi protiv drugih tankova, bas zna biti napeto i cjelo vrjeme moras izbjegavat nesto i izmicat se, inace te srede.

Sad cu lagano dalje to prelazit, necu previse zurit. Vidim da ima tu hrpa igre, jos sa svim dlcevima. Jedino mi zao sto cujem da bi dovrsio igru moram skupit sve Riddler trofeje, a njih nisam skupljao u nijednom nastavku do sada, tako da vec vidim da ce to bit problem i to mi je nekako glupo, da moram skupit sve trofeje.

Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Wulf

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3175 u: Rujan 28, 2017, 21:00:48 »
Prešao ME2 na Insanity  kuul

Izjebo sam se na kraju moram priznati, ali sam ga sjebo sa Cainom  cer1njo
da iam fraps snimio bih kako sam ga dočeko i BAM health na pola lol

Nisam čak uspio recruitati Tali, ali barem nije poginula  cer1njo
Za razliku od svih ostalih  cer1njo fpalm1
Jedino sam napravio loyalty sa Zaeedom i Garrusom ofc, ostali nula bodova. Išao na renegade i na kraju završio ja mislim kao paragon jer sam onak u 2 razgovora bio friendly i dobio 4323543 bodova za paragon  hmm

Živi ostali, Samara, Zaeed i Garrus.
Dvoje izginulo pri ulasku u Omega4 relay pri napadu Oculusa. Mislim da su to bili Legion i Jack(šteta lol)
Drugi izginuli pri zatvaranju vrata i još neke akcije. To su bili Grunt i Jacob ja mislim. Grunt pogodak u prsa, a Jacoba se ne sjećam kak je umro. Mislim, ko ga se sjeća uopće, amiright?  cer1njo
Thanea odnijeli oni mali kukci, Samara nas je štitila s poljem zato je preživila.
Miranda izginula kad je extractala ground team.
Mordin poginuo na kraju kada ubijemo Reapera i neka klada padne na njega. Jadničak. Njega mi je zapravo i žao što se na kraju nije izvukao jer sam mislio da oće :/

Ali i da sam uzeo Mirandu zbog moći, a Mordina poslao na extraction isti bi bio ishod.

Offline bartul_9

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3176 u: Rujan 30, 2017, 20:26:23 »
Jel igra neko Cuphead? Igra je dobila odlicne recenzije, i stvarno izgleda vrhusnki.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline bartul_9

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3177 u: Listopad 05, 2017, 22:39:12 »
Bas mi padne na pamet kako sam uzivao prije u MGP i SBK racing igrama, znam da nisu bile savrsene, daleko od toga, al bas sam uzivao vozit bajk, a nisam to radio vec godinama.

Jel ima neko da igra to sada, koja je simulacija trenuntno najbolja?

Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline bartul_9

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3178 u: Listopad 08, 2017, 09:47:27 »
Zavrsio svoju avanturu u Infinite Warfare i zadovoljan sam, javim vise djomova u temi.

Instalirao sam Crysis cisto da vidim kako se drzi nakon 10 godina i da ga prvi put u zivotu pokrenem na max postavkama, i moram priznat da jos uvjek izgleda dobro. Vide se godine sta je i normalno, al drzi se.

Neznam sta da sljedece odigram, odustao sam od prelazka Batman AK za sada, mislim se odigrat Mafiu 3 ili Dragons Dogma Dark Arisen, te dvije me bas vuku.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline blowfish

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3179 u: Listopad 09, 2017, 11:19:19 »
Bartule, život je prekratak da bi ga trošio na igranje loših igara nauštrb dobrih. Odigraj Knighta, neće ti biti žao.
All work and no play makes Jack a dull boy.