Autor Tema: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana i ostale periferije  (Posjeta: 151184 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #75 u: Ožujak 06, 2012, 23:02:04 »
I bolje ti je. Naravno u Fanatec CSR temi. kuul
Jedva čekam.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline hendrix

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #76 u: Ožujak 07, 2012, 12:06:01 »
Vec ga je narucil, kroz koji tjedan mu stize

Da, da  ;D Švabe šalju paket ovaj tjedan od 28.13kg.
Bit ćete počašćeni slikama i možda pokojim videom.

a šta ti stiže Fanatec CSR ili Fanatec CSR Elite?
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Punisher

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #77 u: Ožujak 07, 2012, 12:55:37 »
Awesome, znači napravit ćemo Forza 4 CSR car club :D :D ave1 ave1

Offline Jack-Darkman

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #78 u: Ožujak 07, 2012, 15:52:26 »
Hendrix- stize elite.
Punisher- 


 thumbs1

Offline Cole™

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #79 u: Ožujak 07, 2012, 16:08:02 »
Ja ću napravit cover u FS  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline KimiHR

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #80 u: Ožujak 07, 2012, 19:25:52 »
Da, da  ;D Švabe šalju paket ovaj tjedan od 28.13kg.
Bit ćete počašćeni slikama i možda pokojim videom.
JD ja bih također volio pročitati i tvoje dojmove, kao novog vlasnika tog volana,kako se on ponaša za vožnje F4 a kako za vožnje GT5.Je li bolji za ono što je "kao" pravljen ili za ono što nije.Eto znam da imaš i PS3 i da nabavljaš F4 i XBox , i baš me zanimaju tvoji dojmovi.Ovdje ne pucam na to jel bolji GT5 ili Forza 4 (po meni obe su odlične) nego me čisto zanima ponašanje samog volana.

Offline buby0706

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #81 u: Ožujak 07, 2012, 19:48:01 »
također...obe igre su odlične..al stavrno me zanima ovaj volan elite...
kažu da je najbolji trenutno volan na tržištu,ali bi volio čuti mišljenje i dojmove od našeg momka sa foruma...
a može i koja slika,nebi bio problem... p1va

Offline KimiHR

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #82 u: Ožujak 07, 2012, 20:04:37 »
Čak , da sam na njegovo mjestu (a nažalost , nisam), ja bi i krenuo s GT5. Spojio bi taj novi volan na plejku  i odvozio sat-dva ćisto da vidim kakva je razlika između onoga što sam imao(u njegovom slučaju koliko mi je poznato DFGT) i onoga što sam dobio.A onda bih krenuo na Forzu4 i igrao neko vrijeme , jer će vjerovatno i sama igra zahtjevati određeno privikavanje , i nakon toga me zanimaju njegovi dojmovi.

Offline Jack-Darkman

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #83 u: Ožujak 07, 2012, 21:28:17 »
Naravno da ću pisat dojmove. Testirat ćemo na vremenima DFGT-a sa Elite-om na GT5, a onda ovaj prvi ide na prodaju za 500kn.
Danas sam naručio Rinoseat GTR Fanatec Edition - crni okvir, crna navlaka.  fpalm1

Offline DogZy

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #84 u: Ožujak 07, 2012, 21:56:19 »
Ti si raspištoljio. Mogu ti pomoći oko furanja stvari doma i slaganja?
I voženja? ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Kasper

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #85 u: Ožujak 21, 2012, 01:09:34 »
Pregledo cijeli forum i nema nigdje tema o volanima usporedbe opisi cijene itd ..
mene osobno bi zanimala najeftinija i najkvalitetnija ponuda volana sa kojom bi mogao igrat neke simulacije na solidnoj razini ako je to moguce bez potrosenih milijona u ovom slucaju tisuca kn posto sam nov u igranju simulacija i racing igra nebi htio zaletit se i potrosit previse na zabavu tak da moze neki savjeti o kupnji i mogucnosti volana na nasem trzistu  šofe1 p1va

Offline doktor1

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #86 u: Ožujak 21, 2012, 01:13:47 »
Koliko novca imaš za izdvojit za volan?

Offline Montoya

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #87 u: Ožujak 21, 2012, 08:47:54 »
Pregledo cijeli forum i nema nigdje tema o volanima usporedbe opisi cijene itd ..

Bome nisi :)
Možda je nema u Stop and Go ali je ima u pravom podforumu - a i tražilica među prvima (kad se traži "volan") baca ovu sticky/zaljepljenu temu:

Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana

Tak da ti bude ovo uskoro spojeno s tom temom, no čeka se da prije vidiš ovaj post...

I da, kaj veli dok, treba reći s kolko para se raspolaže, uvek.
 p1va
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Kasper

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #88 u: Ožujak 21, 2012, 12:06:24 »
isprike za nekvalitetno trazenje  fpalm1 uglavnom nov sam u igranju i igram na pc najveca greska koju sam napravio je kupnja volna jeftinog bez force feedback i najgore je nije imao potenciometar na pedalama nego su tipke za to sam dao 200kn prije 2mj jos imam garanciju totalna pljacka sada kolko se informiram trebao bi uzet nesto sa FF  razmisljama i o rabljenim volanima max novaca izmedu 300-400kn stim kad bi uspijo prodat ovaj trenutni volan za neki 100-150kn ne znam koju ulogu ima takav proizvod osim da prevari neinformirane ljude pa ga kupe zabunom

Offline TexWiller

Odg: Pomoć i savjeti kod odabira/kupnje volana
« Odgovori #89 u: Ožujak 21, 2012, 17:04:48 »
, . ! ? - bez tih znakova mi je malo teško čitati tvoje postove. NHF.