Autor Tema: The Witcher  (Posjeta: 2851 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

The Witcher
« u: Travanj 21, 2012, 12:27:06 »

Budući da igra nema temu, otvaram je. Danas počinjem igrat i ovaj put moram preći igru.

Offline doktor1

Odg: The Witcher
« Odgovori #1 u: Travanj 21, 2012, 12:54:26 »
Ja razmišljam isto ponovno preći jedinicu i onda dvojku na insane i Iorvethovim putem....

Offline Praetorian

Odg: The Witcher
« Odgovori #2 u: Kolovoz 27, 2013, 14:00:09 »
Krenuo igrat igru ovog puta m isve radi super na novim Winsima. Fanstastična igra, koja atmosfera  ave1
Nisam dvojku igrao (samo sam malo probao da vidim jel mi radi) jedva čekam da se nakon jedinice bacim da dvojku. Al nigdje se neću žurat s prolaskom jedinice, polako rješavam side questove, čitam knjige, razgovaram s likovima itd.

Offline Praetorian

Odg: The Witcher
« Odgovori #3 u: Kolovoz 27, 2013, 21:51:42 »
Ne igram ni 4 sata igru, a već sam dva puta umočio  dsmoker

Offline Praetorian

Odg: The Witcher
« Odgovori #4 u: Kolovoz 28, 2013, 20:58:13 »
Ovo mi postaje uz ME najbolji RPG a i igra općenito, baš je fantastična igra. Malo sam i duju zaigro grafika ima totalno drukčiji štih nego u jedinici, nadam se da mi to neće smetat kad krenem dvojku igrat nakon sive jedinice. Al što se tiče količine detalja, dvojka mi je među ljepšim igrama koje sam igrao.

Kako ima pokvarenih ljudi u jedinici, baš ono jad i bjeda od ljudskog roda. Sve su to čudovišta, i ljudi i ostali  ;D

Offline Luckyluke

Odg: The Witcher
« Odgovori #5 u: Kolovoz 28, 2013, 23:01:30 »
Heheh meni je ta ženska tak išla na živce, pa je od nje samo pepeo ostao. cer1njo Doduše, nije mi ni Reverend bio odviše simpatičan momak, ali moralo se birat. Zapravo biraš između manjeg zla, niko od njih nije skroz čist. Ali šta god odabrao, mislim da ta odluka i nema neku težinu u daljnjoj priči, koliko se sjećam.

Vidim dakle da si na kraju prvog chaptera, čekaj da vidiš tek 2. i 3. Pravi triler.  ;D A događaj na kraju 3. i početku 4. je pravi šok, ne bi ti htio sad spoilati, budeš vidio. Uglavnom, puno uzbuđenja te očekuje.

Meni, koji sam prvo odigrao jedinicu, dvojka mi je sjela tek nakon nekoliko prilika. Mislim, ako se previše navučeš na jedinicu mogu se kladit da ti dvojka neće dobro sjesti jer su je totalno modernizirali, ali je i dalje odlična igra.
Mislim da sam o tome već pisao pa provjeri ako te zanima...

EDIT: našao....

« Zadnja izmjena: Kolovoz 28, 2013, 23:05:20 od Luckyluke »

Offline Praetorian

Odg: The Witcher
« Odgovori #6 u: Kolovoz 29, 2013, 13:15:52 »
Pročito sam post, mislim da ću i ja imat takvo mišljenje.

Onaj Reverend je bolestan, baš ono budala zaluđena "vjerom". Taj je opasan i za sebe i za druge ljude. Pogotovo za one seljake, njih je lako uvjerit u svoje gluposti.

 dsmoker